Zázrak ve vaší posteli? Povlečení z mikrovlákna

Mikrovlákno umí to, co zatím nikdy žádná podoba umělého vlákna nezvládla. Povlečení z tohoto materiálu propojuje uživatelský komfort s praktičností údržby, snadno se pere, nežehlí se, je stálobarevné, a máte-li v rodině alergika, není lepší volby než si jej pořídit.

Jemný a lehoučký mikrosatén

Mikrosaténové povlečení je měkké, lehoučké jako závoj lesní víly, příjemné a hladké. Je vyrobeno z extra miniaturních vláken, velice hustě tkaných zvláštním způsobem, a to vše proto, aby vynikalo pevností, nesráželo se a bylo hygienické. Je ideální spíše pro teplejší období roku, ale hlavně se v něm nedaří alergenům, pylům ani roztočům. Také proto je nejlepší volbou (nejen) pro všechny trpící nejrůznějšími alergiemi, ale i pro ty, kteří mají časté dýchací potíže. Jeho údržba je rychlá a snadná.

Design jako živý

Pokud chcete mít doma něco jedinečného, je tu pro vás 3D povlečení. Jde vlastně o dvě dokonalé technologie v jednom. Základem je totiž mikrovlákno a pro neuvěřitelný efekt skutečného obrazu panelový fototisk. Ten dokáže ošálit váš zrak tak, že máte pocit jako by vaše povlečení ožilo. Příroda, překrásné květy, divoká i domácí zvířata, akční sport, vše jako by se odehrávalo na živo ve vaší ložnici. Výběr je velký, a vy teď máte možnost zvolit si to nejlepší.

Huňatý mikroplyš pro klid duše

Pokud jste ještě nezkusili komfortní mikroplyšové povlečení pro zimní měsíce, je čas to změnit a vybrat si to, které vás potěší. Má úžasné termoregulační vlastnosti, bezkonkurenčně zahřeje na první dotek a ve své mikroplyšové náruči vám zaručí dokonalou noční pohodu. Když cítíte napětí, dokáže vás uklidnit, stejně jako vám kdysi v dětství pomáhal váš plyšový medvídek. Evokuje pocit domova a pomáhá usnout a odbourává stres. Snadno se pere a schne rychlostí blesku.