Jak ušetříte za vybavení svého sportovního klubu?

Podle nejnovějších průzkumů pravidelně sportuje pouze 10 % české populace. Statistiky také dokazují, že více než 66 % dospělých osob v naší zemi trpí nadváhou. Zdravotní pojišťovny utrácí okolo 80 miliard ročně na léčbu nemocí spojených s tímto stavem. Pokud tedy vedete sportovní kroužek, rozhodně si zasloužíte uznání. Jak ušetříte za veškeré potřebné vybavení? 

Zapomeňte na maloobchodní ceny 

Spousta neznalých majitelů sportovních klubů i kroužků zbytečně utrácí za sportovní pomůcky v klasických maloobchodních prodejnách. Pokud máte své IČO a živíte se trénováním lidí, můžete si užít mnohem výhodnější velkoobchodní ceny. 

Ty vám poskytne například populární e-shop KÖCK-SPORT. Na jeho webových stránkách najdete vpravo nahoře sekci „Registrace“. Do předem připravených kolonek vyplníte své údaje (včetně IČO). Během několika málo dní získáte přístup do velkoobchodní sekce, kde lze nakupovat za mnohem nižší ceny. 

Tímto způsobem ušetříte klidně i desítky tisíc korun ročně. 

Komplexní inventář zboží na jednom místě

Zmíněný e-shop nabízí široký výběr zboží pro klasické sportovní kluby všech zaměření, fyzioterapeutická centra i dětské koutky. Jeho služeb využijí samozřejmě i základní a střední školy. Najdete v něm posilovací pomůcky, potřeby pro gymnastiku, atletiku, basketbal, fotbal, baseball, jógu, pilates… 

Mezi nejvyhledávanější položky patří například oblíbené gymnastické míče. Ty jsou skvělým prostředkem pro rozvoj rovnováhy, kompenzaci svalových dysbalancí, regeneraci po operacích a posílení hlubokého stabilizačního systému. Jsou vhodné pro děti, dospělé i seniory. 

Ideálním doplňkem ke gymnastickým míčům je nastavitelný balanční kámen. Ten učí děti správné koordinaci, rovnováze a koncentraci. Zároveň podporuje jejich vestibulární vývoj.