Gala Fashion přináší do ČR světové luxusní značky

Jsou národy, které si potrpí na autorské výrobky nebo lokální značky. Češi takoví vesměs nejsou. Tedy aspoň do chvíle, dokud jim někdo neukáže skutečnou kvalitu a originalitu. A právě o to se snaží obchod Gala Fashion.

Gala Fashion je rodinná značka, která vznikla s jediným přáním: dopřát Čechům to nejkvalitnější od světově známých značek. Aktuálně provozuje dvě kamenné prodejny a také internetový obchod, produkty jsou tedy dostupné každému.

Móda v Mariánských Lázních

Do kamenného obchodu Gala Fashion můžete zavítat v Mariánských Lázních. Dokážete si představit lepší místo, kde se oddávat světové módě? Italská móda, romantické kolonáda, překrásné parky, okouzlující pavilony, příjemné hotely a útulné kavárny prostě jdou dohromady. To ale rozhodně neznamená, že byste crossbody kabelky a jiné produkty, které si pořídíte v Gala Fashion, neměli nosit mimo Mariánské Lázně. Elegance patří i do všedních dní.

Módní úlovky z Itálie a Anglie

Obchod Gala Fashion se cíleně zaměřuje na značky, které se u nás neprodávají až tak běžně. Patří mezi ně například sicilská firma Jadice, italská Cuoieria Fiorentina, dále Bohemia Gloves, Fiorelli, Gianni Chiarini, Ted Lapidus, poté o něco populárnější Love Moschino a Santoro London. Že vám tato jména nic neříkají? A není právě tohle dostatečný důvod je začít objevovat?

Pořiďte si originální doplněk ke svému outfitu

Gala Fashion prodává především kabelky. Pokud vám tedy chybí pěkná kabelka přes rameno, batoh, šátek, boty, pásek či peněženka, víte, kam se vydat. Na své si přijdou ženy i muži, myslelo se na obě pohlaví. Například ve výrobcích značky Santoro London si mohou vybrat i malé slečny, ústředním motivem značky jsou totiž roztomilé panenky.

Dopřejte si opravdovou kvalitu

Výrobky nabízených značek jsou dražší než to, co najdete v běžných obchodech. Také kvalita se však od toho, co prodávají běžné obchody, liší. V Gala Fashion pečlivě vybírají každou značku, již svým zákazníkům přinášejí. Zaměřují se na kabelky z pravé kůže či z ekokůže, jimiž uděláte parádu.

Investujete-li do kvalitního výrobku, vydrží vám dlouhá léta. Kromě toho si můžete být jistí, že ho neuvidíte na každé druhé kolemjdoucí ženě. A co si vybrat?

Pro hravé osobnosti: Hravým duším můžeme jedině doporučit batůžky, kabelky a doplňky značky Santoro London. Ačkoliv je jejich ústředním motivem roztomilá slečna, rozhodně nejsou určeny pouze dětem. Výrobky této značky hrdě nosí ženy v různých koutech světa.

Pro milovníky italského luxusu: Vy si určitě zamilujete italskou značku Moschino, která nevznikla nikde jinde než v samotném Milánu. Ve světě je pojmem, sází na jednoduchost a ústřední motiv srdce.

Pro vyznavače klasiky: Potřebujete klasickou kabelku do města? Sáhněte po Fiorelli, celým jménem Fiorelli Standard City Equipment.

V sortimentu Gala Fashion toho však najdete mnohem více. Přijďte se na crossbody kabelky, pásky, boty a peněženky podívat na vlastní oči.