Obměňujete pravidelně pracovní počítače svých zaměstnanců? Víme, jak ušetříte

V dnešní době jsou alfou i omegou téměř každého podnikání počítače. S jejich pomocí totiž dokážete vy i vaši zaměstnanci automatizovat jednotlivé procesy, díky čemuž podstatně urychlíte vzájemnou spolupráci. Chcete pracovat efektivně a bez zádrhelů? Pak budete potřebovat spolehlivé programy. Jak je sehnat levně? 

Online licence 

Stačí si otevřít internetový vyhledávač, abyste ihned objevili stovky a stovky nejrůznějších aplikací – od docházkového systému, účetnictví, psacích programů až po automatické objednávání materiálu. Každý z daných prostředků samozřejmě něco stojí, s čím holt musíte počítat. Ve výsledku, chcete-li poctivě vybavit všechny své podřízené, se bavíme o stovkách tisíc ročně. 

Jednotliví obchodníci však tyto platformy prodávají za velmi odlišné ceny. To platí i pro naprosté základy, jako je licence Windows 10, případně Microsoft Office licence. Bez těchto programů se nikdy nikam nepohnete.

Jak ušetříte? 

Jakým způsobem najdete nejvýhodnější nabídky, a to včetně poctivé zákaznické podpory a dalších benefitů? Mrkněte se na webové stránky oblíbených poskytovatelů z e-shopu Dostupný software.cz. Ti nabízí operační systémy, Office 2019 (i novější verzi 2021), Windows server, Wondershare a další důležité aplikace pro studenty, domácnosti i firmy. 

Veškeré platformy se vám zpřístupní již do patnácti minut od zakoupení, takže se vyhnete několikadennímu čekání, jako tomu bývá jinde. Stejně tak se dočkáte až 50% slev oproti běžným cenám daných programů. Toužíte po koupi více než 5 licencí najednou? V takovém případě získáte minimálně 10% slevu (čím více koupíte, tím výhodnější podmínky dostanete). 

Až budete chtít příště instalovat nový software do pracovních počítačů, nezapomeňte na pořádné úspory. Ty najdete na stránkách pod vloženými odkazy.