Že nevíte, kdo má u nás v malíčku všechny druhy silniční přepravy? My ano!

Přepravu mobilheimů, zemědělské techniky, strojů a dalších těžkých zásilek nesvěřujte laikům, ale specialistům. Jedině ti náklad dovezou v pořádku a neporušený. I za hranice naší republiky. 

Přeprava těžkých zásilek stejně jako těch nadměrných probíhá ve zvláštním režimu. Především ji nemůže provádět každý, nýbrž jen ten, kdo k tomu má oprávnění. A k tomu samozřejmě disponuje určenou technikou, zázemím a patřičnými zkušenostmi. 

Co nesmí chybět? 

Přepravovaná zásilka musí být vybavena veškerou nezbytnou dokumentací a samotnou nadrozměrnou přepravu je třeba v předstihu pečlivě naplánovat. Řidič nadrozměrného vozidla ho nejenže musí umět perfektně ovládat, couvat s ním a jinak manévrovat, ale také musí být obeznámen s veškerými překážkami, které ho na cestě mohou potkat. Stačí jedno o pár centimetrů kratší přemostění a on zablokuje dopravu, nebo způsobí ještě vážnější škody. To všechno jsou důvody, díky nimž je na místě povolat k přepravě těžkých a nadrozměrných nákladů skutečné specialisty. Ty zaměstnává například firma Easy Logistic, s.r.o. (easylogistic.eu). 

Jednoduše snadná logistika

Toto sousloví, které je součástí loga firmy, v podstatě říká vše. V Easy Logistic najdete specialisty na všechny typy silniční přepravy. V nabídce je přeprava strojů i přeprava zemědělské techniky. Nebrání se ale transportu zásilek, o nichž byste se mohli domnívat, že bude tvrdým oříškem. Potřebujete přemístit mobilní dům? Jste na správné adrese. I přeprava mobilního domu stejně jaké přeprava mobilheimů je součástí jejích služeb. Ano, i takového úkolu, jakým je převoz mobilheimu, se zhostí tak, že proběhne bez větších zádrhelů. 

Po Čechách i do zahraničí

Zásilku vám navíc dopraví nejenom po území České republiky, ale i do zahraničí. Další specializací firmy Easy Logistic totiž je mezinárodní doprava. Ve všech případech se vším všudy. Firma vyřídí veškeré papírování a v případě potřeby i doprovodné vozidlo. Zkrátka udělá vše pro to, aby přeprava probíhala po všech stránkách hladce a bez problémů.