Bez čeho se neobejdete, pokud se zrovna chystáte na cyklistický závod?

Cyklistika je jeden z nejkomplexnějších a zároveň nejpopulárnějších sportů na celé planetě. V rámci této aktivity existuje celá řada jednotlivých disciplín, které se odehrávají ve všech myslitelných podmínkách. Milujete závody na silnici? Víme, s jakým vybavením budete mezi prvními. 

Nejdříve kolo 

Není žádným překvapením, že se nejdříve zaměříme na samotný bicykl. Přece jen se jedná o nejdůležitější součást úspěchu. A jakou jinou značku můžeme doporučit než proslavené výrobce Bianchi? Tito italští profesionálové patří mezi nejstarší společnosti na výrobu kol vůbec. 

A právě silniční kolo Bianchi je nejpopulárnější volbou mezi profesionálními jezdci. Určitě však není určené jen světoznámým špičkám a boháčům. Daná společnost totiž vyrábí jak luxusní, tak i cenově dostupné kusy. I vy si tudíž můžete dopřát pořádného parťáka na cesty. 

Jasným důkazem je třeba Silniční kolo Bianchi Via Nirone 7 105 za cenu okolo 39 000 Kč. Podívejte se na jeho specifikace a přesvědčíte se sami. 

Pohodlný dres

Nepodceňte ani důležitost dresu. Sice to není kolo, ale i přesto vám správný výběr oděvu pomůže se získáním lepšího umístění. Důležitý je nejen pohodlný střih, ale i správné složení materiálu. Právě materiál se stará o odvod potu i přebytečného tepla z těla ven. V chladnějším počasí vás zase zahřeje. Oblíbené jsou především dresy Castelli. Řeč je o další proslavené italské značce, která tu s námi je už po mnoho generací. 

A kde si vlastně snadno a pohodlně vyberete ideální pomocníky do každého závodu? Mrkněte se na webové stránky e-shopu Bicykly.cz (najdete je pod výše vloženými odkazy). Preferujete raději osobní návštěvu a ohmatání budoucího kola? Pak se zastavte na kamennou prodejnu v Ostravě, kde se budete moci poradit s ostřílenými profesionály.