Využijte výhodných cen zahradních altánů a přístřešků

Kdo žije v rodinném domě, ten má o práci ve svém volném čase postaráno. Zde je stále co dělat ať už na zahradě, nebo v domě. Zejména okolí nemovitosti vyžaduje pravidelnou údržbu podle ročního období. Ale i chvíle na odpočinek se v nabitém programu najdou. Ty je možné trávit třeba na terase pod pergolou nebo v zahradním altánu. Už máte ten svůj na zahradě postavený?

Jak vyřešit úložný prostor v domě

Moderní nemovitosti se v řadě případů staví bez garáže a podsklepení. Důvod je jasný, a to ušetření financí. Zděná garáž je totiž dražší než garážové stání v podobě přístřešku. Zahradní domek zase může v něčem nahradit sklep, když do něho uložíte nářadí, které používáte při péči o zahradu a dům. A zahradní altán vám poslouží pro posezení s přáteli nebo rodinou ve chvílích volna.

Zahradní altány, pergoly a přístřešky

Můžete si ho nechat postavit ze dřeva, což je nejběžnější způsob. Dřevo, zejména to jehličnaté, je tradiční materiál už po staletí, odolný vůči povětrnostním vlivům, je-li dobře ošetřeno vhodným nátěrem. Líbí se vám více čtvercový, osmiúhelníková nebo šestiúhelníkový půdorys? Dřevěnou pergolu je možné si objednat ke zdi domu stejně jako volně stojící, a to v různých velikostech podle vaší potřeby.

Nechte si postavit altán nebo pergolu od profesionálů

Když si objednáte altán od společnosti Pergola Dřevěná, získáte kompletní sestavu včetně spojovacího materiálu a montážního návodu. Zručný kutil si jistě i dřevěné zastřešení terasy zvládne smontovat sám. Pokud s takovou řemeslnou prací nemáte dostatek zkušenosti, není problém si společně s altánem objednat také profesionální montáž od odborníků. 

Díky montáži od prodejce je možné ušetřit 6 procent z ceny zboží, což se určitě oplatí v době, kdy se vše zdražuje. A navíc, v zimě můžete objednat a nechat si postavit až na jaře. Firma garantuje letošní ceny u objednávek do 31. prosince 2022.

Obrázek: https://www.pergola-drevena.cz/