U cestovní pojistky nerozhoduje, jak se do cíle dopravíte

Je stále hodně lidí, kteří podceňují sjednání cestovní pojistky, stejně jako je hodně lidí, kteří nemají jasno v tom, kdy je cestovní pojištění ochrání a na jaké situace se vztahuje. Stejně tak nemusí mít jasno ani v tom, kde si cestovní pojištění online nejlépe sjednat. V tomto případě připomeňme, že ideální cesta k pojistce vede přes web Porovnej24.cz, který je ideální cestou pro každého, kdo chce mít pojistku rychle a jednoduše.

 

Je jedno, jaká dovolená vás čeká

 

Kde sjednat nejlevnější cestovní pojištění, to již víme. Nyní se podívejme také na to, jak by měla vaše pojistka vypadat. Tedy co při sjednávání zohlednit. V první řadě je to určitě typ vašeho pobytu. Může se jednat buď o letní pobyt, nebo se mlže jednat o situaci, kdy vyrážíme v zimě a sjednáváme cestovní pojištění na hory. V obou případech tak můžeme zohlednit hlavně aktivity, které nás budou čekat. Na základně toho provedeme srovnání cestovního pojištění a vybereme si, jaké je pro nás to pravé. Ne všichni totiž musí mít nutně stejné potřeby, jako máme třeba my sami.

 

Dopravní prostředek nerozhoduje

 

Vybrat pojistku s ohledem na cíl cesty a aktivity je tedy snadné. Dále se dotkněme i velmi časté otázky, která souvisí s tím, jak se do cílové destinace dopravíme. Odpověď je velmi jednoduchá, jelikož můžeme sjednat nejlevnější cestovní pojištění online, ať už jedeme autem, vlakem, autobusem nebo letadlem. Cesta totiž v podstatě nerozhoduje a tak je jenom na nás, jakou formou se budeme chtít přepravovat. Na co dále nezapomenout, to je fakt, že je jedno, zda jde o cestovní pojištění do EU, nebo jde naopak o cestovní pojištění mimo EU. I do Moldávie. V obou případech máme jistotu, že nám tuzemské pojišťovny odpovídající ochranu dokážou nabídnout. A jak velká bude rozsahem, nebo pojistnými limity? I to je dnes v našich rukách. Říci samozřejmě musíme, že čím bude lepší a větší, tím pro nás samozřejmě mnohem lépe.