Oprava zemědělské budovy není hračka

Pořád se mluví o rekonstrukcích domů, bytů a chat, ale co velké objekty, jako jsou zemědělská družstva a výrobní závody. I takovéto budovy potřebují speciální péči, jako jsou izolace, konstrukce, malby, nátěry anebo opravy. Pokud přemýšlíte o novém kabátku své zemědělské nemovitosti anebo výrobní haly, zvolte odborníky na slovo vzaté.

Specialisté na velké objekty

Osvědčená společnost Tobolák s.r.o. funguje od roku 1993 a opravuje střešní pláště všech druhů střech průmyslových, technických hal a administrativních budov. Firma se specializuje na izolaci plochých střech včetně světlíků, na výměnu stávajících střešních plášťů eternitových a plechových střech. Profesionálové firmy znají všechny nástrahy plochých střech, jakmile nemůže odtékat voda a je možné prosakování. Odborníci se věnují rovněž natěračským pracím ocelových hal, konstrukcí a dalších stavebních prvků. Natírá se za pomoci 3 automobilů s plošinou dosahující do 16 metrů.

Parádní opravy všeho druhu

Přemýšlíte o opravě zemědělské budovy či rekonstrukci střešního pláště? Potřebujete natřít střechu i s bočním opláštěním? Hledáte spolehlivou firmu poskytující pokrývačské služby, klempířské a tesařské práce? Oslovte profesionály Tobolák s.r.o. Přijedou za vámi a připraví na míru cenovou nabídku, ať už se jedná o rodinný dům, zemědělský objekt, průmyslovou halu, sklad, kravín či administrativní budovu.

Vyberte si nejlepší

Nezatěžujte se zdlouhavým hledáním ideální firmy, která se postará o vaši nemovitost. Spolehněte se na dlouholeté zkušenosti a obrovské množství stálých spokojených klientů. Jistě oceníte cenu, která je přijatelná pro každého. Společnost poskytuje služby za přiměřené ceny a nesnaží se hladově profitovat. Představte si, že dostanete záruku na dílo, což vám poskytne klidný spánek. Počítejte s tím, že se vždy dohodnete, a to platí. Garantujeme vám záruku a super cenu!