Tyčový mixér podstatně usnadní práci v kuchyni. Který zvolit?

Neustálé vymýšlení jídelníčků pro celou rodinu, nakupování, vaření i následné uklízení zaberou spoustu hodin týdně. V dnešní době naštěstí existuje celá řada šikovných vychytávek, díky nimž ušetříte nejen čas, nýbrž i svou energii a nervy. Jaká z nich nesmí chybět v žádné kuchyni? 

Univerzální pomocník 

Mezi nejčastější a nejvyhledávanější moderní vynálezy do kuchyně patří bezesporu tyčový mixér. S jeho pomocí zvládnete během několika vteřin připravit lahodný džus, krémovou polévku, libovolnou pomazánku, arašídové máslo a nepočitatelné množství dalších pokrmů. Rozhodně je však nutné zmínit, že se ani zdaleka nejedná o jediný způsob využití tohoto přístroje. 

Velmi dobrou volbou je populární Braun tyčový mixér, jenž se dá objednat společně s celou řadou důležitého vybavení. Jeho výhodou je opravdu silný výkon podpořený 1200wattovým motorem, díky němuž není problém zpracovat ani ty nejodolnější potraviny. K tomu připočtěte ještě hlavici PowerBell Plus s pohyblivým břitem, který se během svého chodu přizpůsobuje jednotlivým surovinám. 

Spousta funkcí 

Tyčový mixér s příslušenstvím představuje univerzálního pomocníka během vaření, pečení, smažení, mixování i přípravy zdravých nápojů. Pokud si chcete co nejvíce usnadnit práci, nezapomeňte na dvojitý šlehač, nástavec na kaši a pyré, šlehací metlu, mlýnek na kávu a koření, kráječ na kostky či třeba sekáček. Představte si ty možnosti a ihned vám bude jasné, kolik námahy každým dnem ušetříte. 

Společnost Braun nabízí několik druhů mixérů, přičemž jejich cena se pohybuje v řádech pouhých několika tisíc korun. Pětiletá záruka a ověřená odolnost jsou jasnou volbou pro náročnější uživatele. Prohlédněte si možnosti na stránkách pod vloženými odkazy a vyberte si ideální variantu pro vás.