Jízda na kole posílí nejen tělo, ale i mysl. Bez čeho se na cestách neobejdete?

Cyklistika je jedním z nejoblíbenějších koníčků i životních stylů, přičemž se není čemu divit. Takovou porci volnosti, dobrodružství a poznávání širého okolí vám žádná jiná fyzická aktivita nenabídne. Ať už rádi překonáváte lesní terén, či spíše preferujete svižnou jízdu po zpevněných cestách, alfou i omegou všeho je samozřejmě pořádný bicykl. Jaký kousek si zaslouží vaši pozornost? 

Bezpečí nadevše 

Drtivá většina lidí si nemůže dovolit utrácet za svůj koníček stovky tisíc, tudíž se hodí poohlédnout po co nejlepším poměru ceny a kvality. Pokud nejste profesionální závodník, určitě si můžete dopřát spolehlivý prostředek za příjemnou částku. Klíčem k úspěchu je zlatá střední cesta.

Příkladem jsou třeba silniční kola značky Giant, Kross a Lapierre. Ve všech třech případech se dočkáte solidních výrobků, jejichž cena nezruinuje váš domácí rozpočet. Sháníte-li spíše horské kolo, pak zaměřte svou pozornost na Mongoose, Ghost a Levit. Samozřejmě se nejedná o jediné možnosti, a tak si pořádně prohlédněte internetové stránky spolehlivých dodavatelů. 

Vyzkoušejte si na vlastní kůži 

Jedna věc je prohlédnutí fotografií a přečtení podrobných specifikací jednotlivých produktů, zatímco osobní zkouška vám poskytne úplně jiný vjem. Každý z nás je přece jen jinak dlouhý, těžký, náročný a má odlišnou techniku jízdy. Z toho důvodu se hodí osahání kýženého kola na vlastní kůži. 

Ohromný výběr, poctivou zákaznickou péči a příjemné ceny vám nabídne známý obchod Cycology, který disponuje pobočkami v Liberci a Jablonci nad Nisou. Nejdříve se však podívejte na internetové stránky pod výše vloženými odkazy a vyberte si své osobní favority. Poté si stačí domluvit jejich prohlídku a nechat si poradit od zkušených expertů z oboru.