Proč nepodceňovat pojištění auta a životní pojištění?

V životě nastávají různé situace, přičemž dochází k úrazům, nemocem, ale také haváriím či živelním pohromám. Všechny důsledky spojené s těmito tragédiemi dokáže zmírnit pojištění, ať už životní, domácnosti, nebo motorového vozidla. V následujících řádcích vám prozradíme podrobnější informace. 

Špatně nastavená pojistka se spíše prodraží, než aby vám pomohla v případě vzniku pojistné události, a proto je nezbytné najít si někoho, kdo vám připraví dobré smlouvy a navrhne optimální řešení. Jestliže je ve vašem hledáčku pojištění Ostrava, je vhodné se obrátit na pobočku Allianz. 

Životní pojištění

V životě vás mohou překvapit nepříjemné události a různé zvraty, před nimiž se zřejmě nedokážete nijak ochránit. Životní pojištění však alespoň ochrání váš rodinný rozpočet, pokud se vám do života postaví nějaký úraz s trvalými následky, dlouhodobé onemocnění, v horším případě smrt. Allianz Ostrava má ve svém produktovém portfoliu různé druhy pojištění. 

Pojištění auta

Zákon stanovuje povinnost sjednat si pojištění motorového vozidla ihned po jeho pořízení. Allianz pojišťovna Ostrava vám poskytne i povinné ručení a havarijní pojištění. První zmíněný druh je zákonem stanovený, ale havarijní pojištění, které je v mnohých případech dražší, je volitelné. Záleží jen na vás, kolik jste ochotni do pojištění investovat. Allianz pojištění auta dokáže nastavit tak, aby vám vyhovovalo po všech stránkách, tedy i po parametrické a cenové. 

V Ostravě působí spousta různých pojišťoven. Jestliže hledáte Allianz Ostrava centrum, vyplňte kontaktní formulář na webové stránce. Domluvíte si schůzku s odborníkem na pojištění, který si vyslechne vaše potřeby a přání, na základě čehož vám připraví to, co potřebujete. Doporučí vám vhodné pojistné produkty, vysvětlí vám podmínky plnění a podívá se i na vaše současné smlouvy.