Na koho se obrátit s opravou tvářecích strojů nebo kovacích lisů?

Máte ve firmě lis, ohýbačku či nůžky, které by si zasloužily servis či opravu? I když narazíte na šikovného opraváře, dost možná bude mít problém sehnat náhradní díly. Naštěstí existuje řešení.

Firem, jež by se specializovaly na opravy a servis klikových lisů, opravy kovacích lisů či tvářecích strojů, zrovna moc není. Svědčí o tom i fakt, že společnost IMONT press s.r.o. zajišťuje opravy tvářecích strojů a dalších jmenovaných strojů nejen pro celou ČR, ale i pro další evropské státy. Jezdí do Švýcarska, Rakouska, Německa či Itálie.

Náhradní díl není? Vyrobí ho

Firma má skvělou reputaci, poradí si opravdu téměř s každým problémem. Opravuje a mění těsniva, ložiska, pružiny i jiné součástky. Zvládá opravy elektroinstalace i výměny dílů. Pokud náhradní díly nejsou k sehnání, častokrát jsou schopní je dokonce vyrobit na míru. Řadu jich mají skladem, pak je samozřejmě poptávají rovnou u výrobců, spolupracují s drtivou většinou značek na trhu, především se značkami Žďas, Šmeral, Trnava, Balkoni, Muller, Manzoni, Pekrd, Hronovské lisy a dalšími. Na starší stroje pak součástky vyrábí.

Svůj stroj získáte co nejdříve opravený zpátky

Nefunkční stroj vás může stát spoustu peněz, protože zakázky stojí a zákazníci jsou nespokojení. Právě proto se firma snaží opravy řešit co nejrychleji. Častokrát jezdí přímo do firem k zákazníkům, kde zjistí příčinu a ihned hledá řešení. Drtivá většina případů se podaří vyřešit do 48 hodin od nahlášení poruchy.

Pomoc se stěhováním či montáží strojů

Společnost na trhu působí od roku 1997 a zajišťuje i další služby. Kromě jiného vám pomůže se stěhováním strojů a zařízením, samozřejmě s demontáží a následnou montáží. Připravuje také prodej strojů. Více informací se dozvíte přímo na www.imontpress.cz. Najdete tam také kontaktní formulář.