Stylový účes ve francouzském stylu od hair stylistek ze Zličína

Také vždy s obdivem zíráte na filmové hvězdy a celebrity, jak se jim povedlo vykouzlit tak krásný účes? Odpověď je jednoduchá. Mají na to své talentované hair stylisty a používají profesionální vlasovou kosmetiku. To však nejsou jen výsady známých osobností, přesně takovou péči dostanete i vy, pokud se o ni přihlásíte.

 

To nejlepší, co pro své vlasy můžete udělat, je navštívit kadeřnictví na Praze 5. V NC Metropole Zličín se nachází kadeřnický salon Hair Fashion Point, jehož tým má za sebou mnohé úspěchy u nás i v zahraničí. Drží se vytříbené francouzské elegance a světových trendů, a to jim vynáší ovace na módních přehlídkách a soutěžích krásy.

 

Všechny hair stylistky jsou pravidelně vzdělávány, nejčastěji právě francouzskými kadeřníky. Mají za sebou mnoho školení a ještě více úspěchů. Hodně často češou svatební účesy a společenské účesy. Jejich díla nosily na hlavě Missky nebo modelky v Rusku, česaly také pro Dolce Gabanu či Escadu Sport. Jsou to přesně ty typy účesů, jaké vídáte v televizích a na internetu. Vypadají božsky.

 

Je pravda, že ne každému sluší všechno. Může se stát, že se zamilujete do účesu, který vám absolutně nesedne. Ale zatímco v jiném kadeřnictví by vás tak bez problému ostříhali, hair stylistky z kadeřnictví Praha s vámi nejdřív proberou, co by vám slušelo a co nikoliv. Ve výsledku budete vypadat tak dobře jako modelky na fotografiích.

 

Jak mít lesklé a zdravé vlasy?

 

Správný sestřih není všechno. Účes od kadeřníka vydrží den, možná dva, ale pak musíte vynaložit vlastní péči. Není na tom vlastně vůbec nic složitého, úplně postačí nakoupit si výrobky, které používají i profesionálové. Hair Fashion Point má skvělé zkušenosti s výrobky Kérastase, L´Oréal Professionnel a Schwarzkopf Professional. Sami je v salonu používají a jsou schopni zajistit je také zákazníkům.

 

Další možností je vyzkoušet sílu agáve a nechat si provést hloubkovou hydrataci ošetřením Bio Ionic Agave. V HFPoint se o vaše vlasy kompletně postarají.