Nechte si zkontrolovat váš vůz u odborníků

S provozem každého vozidla je samozřejmě spojen také jeho servis. A neměli bychom myslet pouze na servis v případě, pokud už máme s vozidlem nějaký problém, ale hlavně na servis pravidelný, který pomáhá problémům předcházet. Kvalitní pravidelný servis vám přitom nabídnou přímo v autorizovaných servisech, kde navíc můžete využít různých akcí a programů, díky kterým ušetříte.

Pravidelná údržba je základ

Prakticky každý jezdí do autorizovaného servisu v době záruky, pokud má nový vůz, ale také po záruce je dobré se na autorizovaný servis obrátit, pokud chcete mít jistotu, že vaše vozidlo bude vždy v perfektním stavu. Takové služby poskytuje třeba Škoda servis Praha, kde na vás čekají proškolení mechanici, jež znají váš automobil jako své boty. Vašemu vozidlu tak bude zajištěna: 

  • Pravidelná péče
  • Výměna dílů pouze za originální komponenty

Pokud už se na vašem vozidle něco pokazí, případně je potřeba něco preventivně vyměnit, můžete se v autorizovaném servisu spolehnout na to, že to budou pouze originální díly. To jsou takové díly, které jsou schváleny výrobcem automobilů a je u nich zaručena maximální míra bezpečnosti a spolehlivosti. A to je při provozu automobilu vždy to nejdůležitější.

Možnosti, jak ušetřit

Servisovat vůz v autorizovaném servisu určitě nemusí být extrémně drahá záležitost, stačí pouze vědět, čeho všeho můžete využít. Oblíbené jsou například jarní nebo zimní servisní akce, které pomohou připravit a zkontrolovat váš vůz před motoristickou sezónou nebo naopak před zimou. Díky tomu budete mít jistotu, že vás automobil vždy všude spolehlivě doveze. V rámci servisních akcí si často také můžete nechat za výhodnou cenu nainstalovat různé originální doplňky, jako jsou třeba nosiče na kola nebo na lyže a podobně.

V servisech pro automobily Škoda lze využít dalších možností, jako je třeba Šeková knížka, kde ušetříte až 20 % za servis, díly i příslušenství na vozech starších 4 let. Zajímavý je rovněž Předplacený servis, který umí pokrýt náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla.