Kratom – zázrak v několika barvách

Kratom patří mezi léčivé přírodní látky, které vás nabijí dostatkem energie, pomohou při kašli, průjmu i vysokém tlaku a svou roli sehrají také při vážnějších nemocech, například cukrovce. Že jste o kratomu ještě neslyšeli? V tom případě se inspirujte nabídkou od osvědčeného českého dodavatele. Hledal tak dlouho, až našel ideální kratom farmu v jihovýchodní Asii, kolébce této rostliny. Díky tomu může nabídnout špičkový sortiment v maloobchodní i velkoobchodní sféře.

Něco málo o kratomu

Kratom je rostlina spadající stejně jako kávovník do čeledi mořenovité a vyskytuje se převážně v asijských zemích – Thajsku, Malajsii a Indonésii. Strom kratomu dosahuje do výšky nejvýš třiceti metrů, je stále zelený, ale v období sucha opadává. Podíváme-li se zpět do historie, využíval se kratom jako náhrada opia k tlumení bolesti. Dnes, zejména díky preciznímu drcení a mletí, najdete v nabídce oblíbený červený kratom se silnými účinky. Umí navodit dobrou náladu a zklidnit mysl. Oproti tomu zelený kratom dokáže povzbudit a podpořit myšlení. Tím ale nabízený sortiment rozhodně nekončí, pro milovníky kratomu se nabízí pak třeba bílý kratom, nebo jeho zlatá podoba. Česká firma působící rovněž na Slovensku se pyšní pravidelným testováním surovin na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Díky tomu garantuje nejvyšší kvalitu, zpracování i složení jednotlivých kratomů. Kromě přehledného e-shopu vám zavedená firma nabízí též osobní odběr napříč republikou i atraktivní velkoobchodní ceny.

Když nevíte, který je ten pravý

Specifické vlastnosti a účinky kratomu můžete objevit díky praktickým balíčkům vzorků největších bestsellerů, jež se hodí zároveň jako originální dárek. Objevte kratom, zázračnou rostlinu proti bolesti, pro podporu chuti k jídlu, sexuálnímu apetitu i stimulujícím účinkům, a najděte si tu pravou variantu, která vám jednoduše sedne.