Chuchle Arena Praha – místo pro eventy i konference

Vypadá to, že covidovým restrikcím definitivně odzvonilo a konečně se mohou pořádat velké konference i firemní akce pro vybranou skupinu hostů. Hledáte místo, kde si na své přijde menší seskupení lidí, popřípadě kvalitní prostor pro velkou společenskou událost? Máme pro vás tip. Chuchle Arena Praha, vyhledávaný areál závodiště, nabízí vše pod jednou střechou.

Moderní vnitřní prostory

Vyhledávaný areál bývalé Velké Chuchle patří mezi oblíbená místa pro pořádání akcí různých formátů. Eventy v Praze se tady konají celoročně, a to díky moderně zařízeným a designově vyšperkovaným salónkům pro různé počty osob. Součástí každého salonku je wifi, kvalitní ozvučení, vlastní bar s kuchyní a překrásné výhledy na závodiště. Podle velikosti si pak můžete poptat salonek pro rodinnou sešlost, firemní večírek i společenskou událost. Konferenční prostory Praha se dají kombinovat i s venkovními stany, díky čemuž zůstanete v centru dění závodiště a přitom obklopeni vzrostlou zelení. Venkovní plocha je pak ideální pro velké konference, eventy i náročné hosty, kteří ocení výtečný servis, výborné speciality i možnosti, jak event navrhnout speciálně na míru vašim potřebám. Firemní akce v Praze se dají pořádat na mnoha místech, ovšem areál závodiště Chuchle Arena je ideální za každé roční doby. Prostorné parkoviště a stejně tak skvělá poloha jsou dalšími nespornými výhodami.

Rodinné akce i koncerty

Závodiště se pyšní vynikající kuchyní, kterou si můžete formou cateringu objednat na své akce. Ať už budete organizovat konference, rodinné akce, oslavy či tematicky orientované eventy, pak vám areál Chuchle nabízí též pestrý inventář zahrnující vybavení pro oslavy, herní prvky pro děti, nezbytný mobiliář a rovněž praktické služby, jako malování na obličej, zoo koutek či trenažer dostihového koně. Na tomto místě si můžete být jisti, že bude vaše plánovaná akce úspěšná!