Kvalitní 3D měřicí přístroje od společnosti DEOM

Potřebujete do své firmy získat 3D skenery a měřicí přístroje pro průmyslové měření? Pak jste se jistě již seznámili i s produkty české firmy DEOM, která v této oblasti podniká už od roku 2004 a svoji činnost zaměřuje na zprostředkování prodeje, dopravu, instalaci, kalibraci, školení obsluhy těchto zařízení, stejně jako na záruční a pozáruční servis. V současné době společnost DEOM patří mezi přední dodavatele optických a multisenzorových měřicích přístojů ve střední Evropě.

Seznamte se s přístroji v předváděcím středisku

Společnost DEOM poskytuje komplexní služby v oblasti 3D měřicích přístrojů. Je schopná tedy zařídit i pronájem přístrojů, zakázkové měření, programování, vytvořit zakládací přípravky nebo zmodernizovat stávající měřicí zařízení. Svým zákazníkům se snaží nabídnout vše tak, aby měli možnost se osobně s jednotlivými přístroji seznámit ještě před tím, než si je zakoupí. Pro tento případ provozuje firma DEOM předváděcí středisko, ale je zároveň schopná představit všechny druhy měřicích systémů přímo u zákazníka na místě.

Kalibrace a pravidelná údržba jako základ pro správné měření

Firma DEOM poskytuje své služby v rámci České republiky, Slovenska a Polska a jako jediná provádí technickou kalibraci všech jí nabízených optických měřicích přístrojů a ověření jejich přesnosti. Firma DEOM pracuje rychle a efektivně a na celou kalibraci jí stačí obvykle jen jeden den. Protože spolupracuje s Českým metrologickým institutem, může vydat i akreditované osvědčení o kalibraci.

Když se náhodou něco pokazí

3D skener a ostatní optické měřicí přístroje nekladou většinou velké nároky na údržbu, a pokud potřebují opravit, firma DEOM je schopná vyřešit 98 % závad v rámci záručního a pozáručního servisu během jednoho zásahu u klienta. Navíc firma disponuje vlastním skladem náhradních dílů, který je v Praze.