Kuchyně a podlahy na míru? Ideální řešení, když chcete mít doma něco originálního

Přemýšlíte nad rekonstrukcí? Dejte si na čas při výběru firmy, která vám s ní pomůže. Nespornou výhodou je, když u ní najdete široké a všestranné portfolio služeb. To nabízí například rodinná firma DŘEVOŠKRT.

Nová kuchyně udělá radost každé ženě, která v ní připravuje jídlo pro celou svou rodinu. Samozřejmě, že i pánové se věnují vaření. Kuchyně ale ve většině případů bývá doménou něžného pohlaví. Proto to jsou především ženy, jež mají přesnou představu o tom, jak by její prostor měl být zařízený. Podle jakých kritérií kuchyni vybírat?

Kuchyňská studia versus kuchyně na míru

Prohlídkou jednotlivých kuchyní v kuchyňských studiích je možné se inspirovat při výběru kuchyně do vašeho bytu nebo rodinného domu. Je-li prostor kuchyně standardní, pak není problém pořídit nábytek z katalogu. Horší je to, nachází-li se v místnosti atypické rozměry, do nichž se katalogové doplňky nevejdou. Řešením je kuchyně na míru, kterou si necháte vyrobit u truhláře. V dnešní době je již běžné, že vám firma na základě vašich požadavků vytvoří 3D návrh. Podle něho si lze lépe představit, jak může taková kuchyně vypadat pak v reálu.

Součástí kuchyně jsou i podlahy

Kromě kuchyňského nábytku je zapotřebí do kuchyně pořídit také vhodnou podlahu. Která se tam nejlépe hodí? Je zřejmé, že by měla splňovat určitá kritéria – být maximálně odolná vůči mechanickému poškození i vlhkosti. Možností se nabízí více. Může to být vinyl, který je odolává vodě, případně laminát s voděodolnou vrstvou. Dobře vypadá dlažba, marmoleum, lakovaný korek nebo PVC. Oblíbená je laminátová plovoucí podlaha, jejíž pokládku zvládne každý šikovný kutil. Podlahy Domažlice od firmy DŘEVOŠKRT nabízejí výhodné ceny, vysokou životnost a hlavně zdravotní nezávadnost.

Bez dveří se většinou neobejdete

Pokoje bez dveří by byly neúplné. Interiérové dveře jsou jejich běžnou součástí. Bývá normální sladit výběr dveří stylu zařízení bytu nebo domu. Někde se hodí dveře prosklené, jinde plné. Na současném trhu jsou k dispozici dveře českých výrobců stejně jako těch zahraničních z Rakouska, Německa nebo Polska.