Hledáte kvalitní hliníkové profily a měděné tyče? Společnost Profimet uspokojí vaše požadavky

Ve stavebnictví, strojírenství i chemickém průmyslu jsou zapotřebí hliníkové profily nejrůznějších tvarů. Vyrábějí se lisováním z hliníku a slitin hliníku podle standardů evropských norem, které je zapotřebí dodržovat.

Hliníkové profily také pro solární panely

Solární panely a fotovoltaické články vyžadují speciální lehkou konstrukci, na kterou je ideální použít hliníkové profily Profimet. Je možné je instalovat na rovné i šikmé střechy nejen rodinných domů, ale také průmyslových objektů. Hliníkové profily se jinak běžně používají pro nejrůznější konstrukce, na vrata, brány, zábradlí, ploty, pergoly i rámy. Jejich velkou výhodou je odolnost vůči povětrnostním vlivům, dlouholetá životnost.

Vyberte si jakýkoliv tvar

Hliníkové profily od společnosti Profimet jsou k dispozici ve standardních tvarech, jako jsou jekly, trubky, ve tvaru L, U, H nebo T, případně ploché tyče. Firma ovšem nemá problém vyrobit profily i nestandardních tvarů dle přání zákazníka. Je ale zapotřebí dodat výkresovou dokumentaci. V nabídce jsou i profily a trubky do maximální hmotnosti 65 kilogramů na běžný metr, přičemž nejmenší tloušťka stěny dosahuje 0,8 milimetru.

Měděné trubky a tyče

Měď se hodí díky své výborné elektrické vodivosti pro použití v elektrotechnickém průmyslu. Je odolná vůči korozi a lehce se tvaruje. Uplatnění nachází ale také ve stavebnictví jako měděné střechy, jejichž trvanlivost je více než 700 let. Výhodou mědi je její recyklovatelnost, přičemž ani již použitý materiál neztrácí nic na svých užitných vlastnostech. Společnost Profimet nabízí měděné tyče čtvercové, kruhové, ploché i šestihranné. Doba jejich dodání se pohybuje mezi 4 až 5 týdny. V sortimentu firmy nechybějí ani nízkolegované mědi se specifickými vlastnostmi pro elektrotechniku, elektroniku, kolektory, cívky či armatury nebo měděné trubky pro použití v domácnosti i ve stavebnictví.