Čištění interiéru auta: K čemu je tepování sedaček?

Také máte takovou radost, když se vám podaří důkladně vyčistit interiér vašeho vozu? A také si říkáte, jak je možné, že za 14 dní už to vypadá, jako by žádný úklid neproběhl? A se zhoršujícím se počasím to lepší nebude. Blíží se podzim, období sychravých dnů a plískanic. Nečistoty si do auta přineseme na podrážkách bot i na kabátech. K čemu je dobré tepování a parní čištění sedaček?

Tepování sedaček jde do hloubky

Tepování sedaček je hloubkové čištění. Poradí si se zaschlých bahnem, skvrnami od kávy i nečistotami z tlapek vašich čtyřnohých mazlíčků. Sedačky (ale i koberce nebo podlážka v zavazadlovém prostoru) lze čistit mokrou cestou nebo parní technologií. 

Parní čištění sedaček je šetrné a přitom velmi účinné

Parní čištění sedaček je čím dál tím populárnější a v ideálním případě ho detaileři kombinují s mokrým čištění. Parní technologie je velmi šetrná. To znamená, že sedačky vašeho vozu vyčistí opravdu do hloubky i bez opotřebování či blednutí čalounění. Přitom je ale čištění parou velmi účinné. 

Pára rozpouští i mastné nečistoty

Pára pronikající hluboko do povrchu sedaček je horká, rozpouští všechny možné nečistoty včetně těch mastných. Pokud tedy vozíte na zadních sedačkách děti, které tam i svačí a sem tam jim něco upadne nebo se vylije, je parní čištění vaší záchranou.

Dopřejte vašemu vozu parní čištění – likviduje bakterie!

Parní čištění sedaček je také oblíbené kvůli tomu, že likviduje bakterie a interiér auta zároveň dezinfikuje a zbavuje zápachu. Slovo „dezinfekce“ jsme v uplynulých měsících a letech skloňovali i několikrát denně. Parní čištění interiéru auta se tehdy dostalo do popředí zájmu. Díky svým mimořádným superschopnostem se ale parní technologie těší popularitě stále.

Inspirovali jsme vás ke generální očistě interiéru vašeho vozu? Skvěle! Parní čištění ale raději svěřte profíkům. Kromě toho, že k němu mají potřebné vybavení, mají i know-how a zkušenosti, které laikovi většinou chybí.