Cestujete z letiště Praha? Parkujte přímo na letišti za výhodných podmínek!

Cestování vždy provází nervozita nebo v případě rodinného cestování dokonce chaos, je nutné mít vše zabalené, přijet do Prahy včas, do toho je nutné ještě zaparkovat a pak stihnout check-in. Stresu se lze snadno vyhnout, stačí zaparkovat přímo na letišti a vyrazit rovnou k odbavovací přepážce. Parkováním na letišti se ušetří čas, nemusí se vláčet kufry stovky metrů nebo přejíždět z odstavných parkovišť, která bývají několik kilometrů vzdálená od samotného letiště. Smile Parking na letišti nabízí mnohem více než je zaparkování vozu.

Servis od příjezdu do odjezdu

Při parkování na běžném parkovišti se musíte o vše postarat sami. U Smile Parkingu si zaplatíte za to, že se o vše postarají profesionálové. Jednoduše přijedete na letiště Václava Havla v Praze a předáte svůj vůz, který řidič přeparkuje na venkovní stání nebo do kryté garáže podle zvolené varianty v online objednávce. V souvislosti s pandemií COVID-19 se nadto nabízí možnost bezkontaktního předání vozu na přesně daném místě na letišti. Kromě zamezení osobního kontaktu je i celý proces předání vozu při příjezdu urychlen. 

Přímo na letišti

Využít odstavných parkovišť, která se nacházejí v okolí Prahy? Proč, když lze parkovat na letišti Václava Havla za výhodných podmínek? O vůz je po celou dobu postaráno. Během přeparkování na sekundární parkoviště, které je ve vzdálenosti 6 kilometrů od místa předání, je vůz chráněn pojištěním až do výše 3 milionů korun. Řidiči jsou nadto školeni a mají dlouholeté zkušenosti s řízením všech typů vozů.

Luxus za výhodnou cenu

Kolik stojí takový luxus a nadstandardní služby zahrnující mytí a čištění vozu nebo tepování sedaček, případně dohuštění pneumatik nebo nastartování vybité baterie? Ceny parkování jsou nadmíru příznivé, v ceně jsou komplexní služby včetně předání auta při příjezdu i odjezdu a následného přeparkování. Týdenní parkování na hlídaném a oploceném venkovním parkovišti vyjde na 890 korun, u garážového stání pak 1090 korun.