Využijte kompletní logistické a skladovací služby u Prahy

Logistika a skladování patří ve většině případů k nosným pilířům podnikatelských záměrů. Mnohdy se stává, že si tyto služby nemůžete zajistit prostřednictvím vlastních skladů, případně nemáte potřebné vybavení v podobě technických či materiálních stránek. V těchto, ale i jiných situacích však nemusíte zoufat. Chcete-li, aby se o vaše skladování a logistiku postarali tací, kteří se v dané problematice plně orientují, popřemýšlejte o společnosti Wakestone Logistics!

Jedná se o firmu s letitou zkušeností. Sklady, logistika, celní služby a deklarace jsou jejich každodenní činností, kterou vykonávají s porozuměním a hlavně s profesionalitou jim vlastní. Mezi klientelu Wakestone Logistics patří zejména malé a střední firmy.

Co by měl splňovat sklad?

Nejprve si je dobré odpovědět na otázku, co všechno by měl ideální sklad splňovat, jakými by se měl vyznačovat specifiky? Především je zapotřebí vzít k úvaze druh podnikání – od toho se potom odvíjí základní požadavky a nároky.

Některé jsou však přece jen více méně stejné. Důležitá je hlavně dostatečná skladovací plocha, ta musí být adekvátně zabezpečena. Sklady musí splňovat i určité vnitřní mikroklima, které se odvíjí od skladovaných produktů – na prvním místě musí být pořádek a čistota.

Ideální sklad by měl být přehledný, důležitá je evidence, která zajišťuje snadnou a efektivní manipulaci – v této části se již přechází ke znakům logistiky.

Wakestone Logistics zajistí kvalitu, komplexnost a spolehnutí

Wakestone Logistics je garancí vaší všestranné spokojenosti. Kromě skladovacích a logistických služeb nabídne rovněž problematiku celní služby a deklarace, ale i pojištění, audity a případné poradenství. Je téměř jisté, že s odbornou pomocí ušetříte spoustu času, ale i jinak zbytečných výdajů! – zavítejte na web www.wakestone-logistics.cz a popřemýšlejte o této možnosti!