Cashback – nakupujte a získejte část peněz z nákupu zpět

Cashback je moderní trend ve světě nakupování, který v zahraničí zažívá obrovský úspěch. Tato možnost šetřit při nakupování přes internet přichází i do České republiky. Cashback představuje vrácení části peněz z vámi uskutečněného nákupu. Princip je jednoduchý. Objednáte si zboží v některém z internetových obchodů, které jsou navedené do cashback systému, a poté vám bude navráceno předem vymezené procento z celkového nákupu (zpravidla od 2 do 10 %). Peníze vám budou po dosažení jisté částky připsány na váš bankovní účet.

Zaregistrujte se na PlnáPeněženka.cz

Aby mohlo dojít k vrácení peněz z nákupu, musíte se zaregistrovat na některém z cashback portálů. Velké popularitě, kterou potvrzují i pozitivní ohlasy a recenze uživatelů, se u nás těší portál www.PlnáPeněženka.cz, který vám první bonus ve výši 50 Kč připíše již při registraci. Další bonusy získáte za instalaci lištičky do prohlížeče a také za doporučení tohoto portálu svým kamarádům.

V systému je zařazena pestrá škála internetových obchodů s rozmanitým zaměřením – od elektroniky, přes domácnost, až po lifestyle. Jakmile si vyberete e-shop odpovídající vašim požadavkům a potřebám, přejdete do něj přes tlačítko „Přejít do obchodu“, čímž se Plná Peněženka prováže s daným obchodem. Po uskutečnění nákupu vám bude do dvou pracovních dnů připsán honorář na uživatelský účet. Jakmile výše uživatelského účtu překročí hranici 100 Kč, můžete si nechat částku poslat na svůj bankovní účet.

Cashback portál PlnáPeněženka.cz eviduje na 230 obchodů, přičemž na první příčce na žebříčku oblíbenosti stojí internetový obchod AliExpress. Sortiment zboží zahrnuje šperky, oblečení, módní doplňky, elektroniku, mobilní telefony a další řadu produktů. Nákupy na AliExpress jsou naprosto bezpečné.

Šetřete i vy své peníze a začněte využívat novodobý systém cashback.