Vychutnejte si povánoční odpočinek ve Františkových Lázních

Vánoce jsou náročným obdobím. Nejvíce volného času zabere úklid a příprava domácnosti na sváteční chvíle. A samozřejmě také shánění vhodných dárků pro své nejbližší. K tomu všemu ještě člověk musí zvládnout i závěr pracovního roku v zaměstnání. Není tedy divu, když si potom chce odpočinout a nabrat síly do dalších dní. Co takhle si zajet do klidného prostřední Františkových Lázní?

Významné české lázně na západě Čech

Františkovy Lázně patří mezi slavná lázeňská města Evropy. Město je od roku 2021 zapsáno na seznam Světového dědictví UNESCO. Lázeňství tu má velmi dlouhou tradici, která začala vznikat již v 15. století, kdy byly známé léčivé účinky pramenů. Město samotné ale bylo založeno až v roce 1793 císařem Františkem I., po kterém nese své jméno. V současné době se tu aktivně využívá 23 pramenů, a to k pitným kúrám, koupelím i slatinných zábalů.

Navštivte Hotel Bohemia

Do Františkových Lázní se oplatí zajet nejen na klasický lázeňský pobyt, ale také na prodloužený wellness víkend. Například Hotel Bohemia má ve své nabídce víkendové pobyty a různé pobytové balíčky, které využijí jednotlivci, manželské páry i rodiny s dětmi. Hotel sice stojí kousek od centra lázní, nabízí však klidné prostředí, kde lze v pohodě odpočívat a užívat si lázeňské péče. Moderně vybavené pokoje s koupelnou, chladničkou, TV-SAT, Wi-Fi internetem. K dispozici je zapůjčení dětské postýlky a židličky. Pro náročnou klientelu je v hotelu připravený luxusní apartmán.

Kontaktní informace na jednom místě

Celou nabídku Hotelu Bohemia lze zhlédnout na webových stránkách www.hotelbohemia.cz, kde jsou uvedené i kontaktní informace. Hotelovou recepci je možné kontaktovat telefonicky i přes e-mail nebo kontaktní formulář. Masáže a wellness hotel lze věnovat i jako pozornost k Vánocům, což je určitě výborný tip pro toho, kdo ocení nehmotné dárky. Připraveno je hned několik typů dárkových poukazů.