Vlastní potisk jako originální dárek pro vaše blízké

Vymyslet dárek, ze kterého by člověku až vyhrkly slzy, může být občas pořádný oříšek. Zvláště pokud jde o někoho nám blízkého, komu chceme dárkem dokázat, jak dobře ho známe a záleží nám na něm. Jenže ponožek, kosmetických balíčků a dalších tradičních dárků už jste určitě balili hodně. Jestliže nemáte rozpočet na dárek v řádu několika tisíců, pak určitě oceníte možnost vlastního potisku, a to prakticky na cokoliv.

Vyberte si třeba tričko pro tatínka, vášnivého pivaře, a doplňte hravý text, nebo svému batoleti dopřejte dupačky s nadupaným sloganem. Stejně tak si můžete nechat potisknout další textil i praktické pomocníky do domácnosti i na cesty.

Textil s kvalitním potiskem

Potisk trička Praha probíhá nejmodernějšími technologickými postupy, aby byla zachována vysoká kvalita samotného tisku. Ten pak vydrží i četná praní. Odborníci se již od devadesátých let zajímají o potisk oblečení, nabízí proto široký výběr triček, polotriček, mikin a košilí, a to v celé řadě velikostí, abyste sehnali oblečení pro všechny členy rodiny a mohli třeba na oslavu významného jubilea udělat perfektní fotku ve stejných tričkách. Z oblečení se nabízí i spodní prádlo či již hotové potisky triček pro dámy i pány. Najdete mezi nimi parádní trička s oblíbenými motivy zvířat, symbolů, postaviček, nebo hudebních nástrojů.

Pro horaly, cestovatele i milovníky kakaa

Kromě potisku textilu si můžete nechat připravit i originální dárky. Určitě potěšíte třeba polštářkem, podložkou pod myš s vlastí fotografií či zástěrou na lahev, což bude doopravdy vkusný doplněk darované lahve. S čím rozhodně nešlápnete vedle, je plecháček s vlastním potiskem. Svěřte se do rukou profesionální tiskárny a vyberte si z pestrého sortimentu nabízených věcí určených k potisku. Budete překvapeni, jak upřímně dokáže potěšit hrneček s fotkou z promocí, s prvním vnoučetem či momentkou z dovolené.