Tipy na letní čtení – pro děti i dospělé

Období dovolených je za dveřmi a s ním i nejvyšší čas pořídit si nějaké kvalitní počteníčko na pláž, do letadla i dětem před spaním. Připravili jsme si pro vás celkem tři zajímavé tipy, které jsou dostupné v online knihkupectví Albatros Media a rozhodně vám zpříjemní večery, dlouhou chvíli i relax na lehátku. Online knihkupectví Albatros Media nabízí široký výběr knih pro všechny čtenářské zájmy, takže si vybere doopravdy každý.

Pro malé, zvídavé čtenáře

Kdo by nemiloval pohádky? A u dětí to platí dvojnásob! Pohádková kniha Princ Mamánek z dílny Jana Budaře, který knihu napsal i ilustroval. Příběh je jednoduchý a originální. Zatímco rozmazlený princ Ludvík se nemůže dočkat, až se stane králem, ostatní se toho dne děsí. On neumí držet meč v ruce, nechce se ženit, nikdy nebyl ve světě, ale vše se obrátí naruby, když se mu obrátí svět vzhůru nohama a z rozmazleného princátka se stane osamělý chlapec ve vesnických šatech uprostřed hlubokého lesa. Poutavý příběh tím ale teprve začíná. Můžete se těšit na řadu komických situací i dobrodružství. Starší si rádi přečtou Upíří deníky zasazené do fantasy děje. Na tři sta šedesáti stránkách vás čeká spousta temnoty, zlomyslnosti i boje za opravdovou lásku.

Lechtivé čtení nejen na večer

V online knihkupectví nyní i populární erotický román Padesát odstínů šedi, který je prvním dílem známé trilogie o lásce, odlišných světech i novém pohledu na erotiku a plnění sexuálních tužeb. Strhující čtení se nebojí tabu otázek a ukazuje svět luxusu z jiného úhlu pohledu. Mladá, nezkušená začínající novinářka se seznámí s milionářem, jehož tajemnost je lákadlem všech jejich smyslů. Započne hra plná nespoutaného bičování, objevování nových emočních zážitků a pocitů, s nimiž se během čtení sami přenesete do světa erotiky.

V nabídce online knihkupectví Albatros Media najdete i další atraktivní tituly pro dospělé, mladistvé i děti. Zaručeně vás nadchne pestrý výběr, výborné ceny i bestsellery a připravované výtisky, na které se teprve můžete těšit.