Svatba na Jižní Moravě – romantika pod Pálavou

Svatební den je pro mnohé obrovským životním mezníkem a je tedy přirozené, že se každý snažíme tento den si zapamatovat a udělat z něj výjimečnou událost, na kterou budou vzpomínat všichni hosté. Oslavit vstup do manželství dnes můžete na celé řadě míst, nejčastěji pak v restauracích. Na popularitě ale roste i zájem o stavby na Jižní Moravě a není se čemu divit – zdejší atmosféru a pohostinnost si náležitě užijete. Jen si to představte, jak říkáte ano pod Pálavou, kde pole lemují úhledně seřazené vinice a na trsy zralých hroznů dopadají oranžové paprsky zapadajícího slunce.

Výjimečné místo s kompletním servisem

Svatba na Jižní Moravě s kompletním servisem pro náročné snoubence zahrnuje v první řadě svatební menu na míru. Sami si vyberete z regionálních tradičních pokrmů i lokálních surovin. Samozřejmostí je i následný raut plný dobrot a oblíbených jídel včetně zajištění nealkoholických nápojů, kořalek i luxusních vín od zdejších vinařů. Svatební balíček počítá též s ubytováním a speciálním novomanželským pokojem. Pod jednou střechou se nachází kapacita pro 110 osob, díky čemuž zde můžete realizovat menší svatby v rodinném kruhu i honosné oslavy. Svatby na Pálavě slibují jedinečné okamžiky mezi vinicemi, jež dají vzniknout těm nejkrásnějším fotografiím a okamžikům plným lásky. Jestliže upřednostňujete svatbu v kostele před svatbou mezi vinicemi, pak můžete využít svatebního obřadu v kostele sv. Bartoloměje. Ten je chráněn jako kulturní památka České republiky a můžete si v něm zařídit i necírkevní obřad.

Najděte si termín pro svůj den D

Na webových stránkách najdete galerii realizovaných svateb i návrhy na svatební menu. Stejně tak je tady k dispozici poptávkový formulář pro vaše specifické požadavky a kalendář s již obsazenými termíny oslav a svateb. Bez ohledu na to, zda je to vaše první svatba, chcete oslavit svou lásku na místě plném přívětivosti a laskavosti, případně je Jižní Morava vaším oblíbeným místem, kde chcete zpečetit svou věrnost, věřte, že svatba právě tady bude kouzelná, úchvatná a jedinečná, stejně jako vaše společná cesta životem.