Stínící technika, se kterou budete roky stále napřed

Investice do zušlechťování interiéru mohou být finančně velmi nákladné, proto je dobré svěřit své požadavky do rukou zkušených profesionálů, za něž hovoří především realizované projekty, maximální pro zákaznický servis a škála pozitivních referencí z řad firem i soukromníků. Jednou z oblíbených cest, jak vylepšit domov, skrýt se před obtěžujícími pohledy sousedů a zvědavců jsou praktické žaluzie a další stínící technika. Víte, z čeho vybírat?

Nesmrtelné rolety

Rozhodnete-li se pro výhradně českou společnost, máte garanci takzvaného all inklusive servisu a to od počátečního poradenství, konzultace, zaměření až po samotnou montáž a finální úklid. Vyškolení technici jsou připraveni na vaše individuální požadavky, stanoví vám konečnou cenu včetně materiálu i případné elektroinstalace, pokud byste se rozhodli pro větší investici a rádi byste svou stínící techniku ovládali pohodlně stisknutím jednoho tlačítka.

Nestárnoucí klasiku, po které rádi sáhnou majitelé moderních interiérů i milovníci tradičního stínění, představují látkové rolety. Jsou vhodná pro velkoformátová i běžná okna a mohou elegantně navázat na styl vašeho domova. Ať už se rozhodnete pro jednobarevné provedení či vzorované řešení, celkový dojem vám učaruje. Dalším řešením jsou žaluzie. Zapomeňte ale na modely z 90. let, aktuálně se těší oblibě dřevěné žaluzie, elegantní plisé žaluzie či horizontální žaluzie vhodné především do moderních staveb, kde jsou tomu uzpůsobena okna.

Jaké provedení zvolit pro exteriér?

Designéři představili i nové řešení pro externí stínění. Moderní bioklimatické pergoly sází na čistý design a přesnou funkčnost. Systém střešních lamel umožňuje dokonalé proudění vzduchu, takže si užijete pobyt na terase za deště, větru, ostrého slunce i během sněhových dní. Investicí do této pergoly významně zhodnotíte svou nemovitost, podpoříte ryze českou výrobu a získáte kvalitní prostor pro odpočinek i trávení času s celou rodinou.