Spolehlivý obchodní partner pro dodávky hutního materiálu v Brně a okolí?

Spolehlivý dodavatel hutních materiálů a železářského zboží je pro většinu průmyslových oblastí téměř nepostradatelný. A nezáleží na tom, zda své podnikání máte v Praze, v Brně, Plzni nebo v jiném velkém městě a okolí. Pokud ale potřebujete spolehlivého obchodního partnera pro dodávku hutních materiálů v Brně, máme pro vás tip. Společnost Eika a.s., založená a specializovaná pro tuto oblast již od roku 1991.

Tradice, serióznost, komplexnost a rychlost

Přesně na těchto přednostech si společnost Eika a.s. zakládá. Ke každému klientovi a obchodnímu partnerovi přistupuje seriózně a individuálně. Pracovníci společnosti se vždy snaží o maximální vyhovění požadavkům klienta. Proto je součástí nabídky služeb i možnost dělení materiálu, kompletace dodávek a také domluvení dopravy přesně podle přání. Dodávka je velmi rychlá a každý zákazník vyžaduje, aby objednaný hutní materiál byl na místě ve sjednaný den a čas. Eika a.s. to zajistí.

Jaký materiál je nabízen?

Zákazníky a obchodními partnery společnosti Eika a.s. jsou již v současnosti stavební a obchodní firmy, výrobní společnosti i drobní odběratelé. Díky tak širokému spektru zákazníků a klientů musí být nabízen opravdu komplexní sortiment hutního materiálu a produktů. V nabídce je tak možné najít závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, dráty, betonářskou ocel, kari sítě a mnoho dalších. Nechybí profilová ocel v průřezu typů T, I, IPE, HEB, HEA nebo L. zastoupena je i i plochá, kruhová, čtvercová, nebo pásová ocel, dále trubky, plechy, trapézové a sandwichové plechy, barevné kovy, podlahové rošty a mnoho dalších. Vše navíc v maximální kvalitě.

Nejen hutní materiál, ale i železářství

Společnost Eika a.s. ale není jen dodavatelem hutních materiálů pro Brno a okolí, ale také působí jako železářství v Brně. V této kategorii je nabízeno 12 000 položek produktů. Vypisovat je zde by zabralo velkou spoustu místa, ale opět se jedná o vysoce kvalitní sortiment od předních světových výrobců a hlavně o komplexní nabídku.

Sami se můžete přesvědčit, jaký je nabízen železářský a hutní materiál na www.eika.cz.