Sháníte špičkové připojení na chatu nebo domů? Známe ideální řešení

Internet se postupně stal součástí našich životů. Přesně proto si bez něj nedokážeme představit ani jeden den. Máme ho doma, na chatě, v práci, a dokonce i v kapse. Hledáte opravdu spolehlivého poskytovatele připojení? Máme pro vás super tip!

Nadstandardní služby

Jen na českém trhu se pohybují desítky různých poskytovatelů internetu. Někteří jsou levnější, jiní zase dražší. Někteří poskytují špatné služby, jiní zase skvělé. O dodržování smluvených podmínek ani nemluvě…

Mezi nejověřenější a nejvyhledávanější poskytovatele patří známá společnost Zrychluj.cz s webovými stránkami Plzeň internet a Mladá Boleslav internet. Neomezují se však pouze na tato dvě města a jejich okolí. Poskytují totiž pokrytí na 99 % míst v celé naší zemi.

Ihned po prvotní domluvě se u vás zastaví do pouhých 24 hodin. Poté vám zapojí a aktivují internet. To vše zcela zdarma.

Smlouva bez závazků

Samozřejmě obdržíte jednoduchou smlouvu bez skrytých podmínek a nesmyslných závazků. Nemusíte se tak bát výpovědní lhůty, pokut a dalších praktik, které často najdete u konkurence.

Můžete si vybrat ze tří balíčků připojení:

Základní balíček S vám poskytne stahování 250 Mb/s a nahrávání 250 Mb/s. Ideální volba na chatu nebo pro méně náročné domácnosti.

Standardní balíček M vám poskytne stahování 500 Mb/s a nahrávání 500 Mb/s. Nejlepší volba pro běžné domácnosti, které občas hrají online hry, sledují seriály a volají si přes sociální sítě.

Prémiový balíček L vám poskytne stahování 1 000 Mb/s a nahrávání 500 Mb/s. Jedná se o nejvýkonnější možnost pro náruživé hráče online her, streamery, milovníky stahování, nahrávání či zaměstnance/podnikatele na home office.

Mrkněte se na webové stránky pod odkazy v první půlce článku. Ihned získáte potřebnou inspiraci.