Půjčovna aut Taggart Praha nabízí mnoho služeb

autopůjčovna Praha

Určitě se vám také někdy stalo, že jste museli svoje vozidlo nechat v servisu kvůli opravě či delší servisní prohlídce a najednou jste zjistili, že bez auta jednoduše fungovat nemůžete. V ten moment vstupuje na scénu špičková autopůjčovna s řadou zajímavých služeb a bezkonkurenčními cenami. Půjčovna osobních i užitkových vozidel je žádanou službou nejen pro české občany, ale také pro obchodníky, firmy a v neposlední řadě turisty. Ať už se rozhodnete pro krátkodobý, či dlouhodobý pronájem, můžete využít fantastické nabídky od firmy Taggart.

Precizní přístup, výborné hodnocení

Ve svém oboru působí autopůjčovna dlouhé roky a má na svém kontě stabilní portfolio zákazníků, jež se neustále rozšiřuje. Díky prémiovým službám dokáže uspokojit čtyřčlennou rodinu i náročné řidiče. Ve fulltextových vyhledávačích drží první příčky v reálných hodnoceních. Moderní autopůjčovna Praha zajišťuje své služby po celé České republice a disponuje rozsáhlým vozovým parkem převážně ročních vozů s nízkým počtem najetých kilometrů. Průměrný věk aut určených například pro dlouhodobý pronájem je okolo devíti měsíců a průměrný počet najetých kilometrů se pohybuje okolo 18 000.

Víte ale, jak to celé funguje? Co udělat proto, aby vám byl přistaven vůz, popřípadě jste si mohli zvolený model vyzvednout? Je to velmi jednoduché, u dlouhodobého pronájmu jsou vozidla dostupná pro všechny, přičemž vám vozidlo přistaví kdykoliv podle vašich preferencí, třeba i ve stejný den zadání objednávky. V rámci hlavního města je přistavení i následné vyzvednutí automobilu zcela zdarma.

Jaký vůz si vybrat?

Na výběr máte z celé řady automobilů od tuzemských značek až po prémiovou zahraniční výrobu. Volit smíte také typ převodovky, někomu vyhovuje klasika v podobě manuálu, pro jiné se nabízí výběr aut s automatickou převodovkou. Jakmile máte svého favorita, pak využijte formuláře, popřípadě přes telefon rezervujte auto a vyčkejte na jeho přistavení.

Pražská autopůjčovna si zakládá na proklientském přístupu a maximálnímu komfortu při cestování pro každého jednoho zákazníka. Proto vám garantuje v ceně pronájmu připojištěnou záruku mobility pro jakoukoliv technickou závadu i plný rozsah pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb. Z toho důvodu můžete cestovat nejen po celé Evropské Unii, ale též do Bulharska či Rumunska. Samozřejmostí je dálniční známka, eventuálně také garanční servisy.  Jakmile budete mít odcestováno a vůz bude potřeba vrátit, natankujete do něj jednoduše plnou nádrž, se kterou jste vůz přebírali. Ve vaší režii zůstane pouze řízení automobilu, dolévání vody do ostřikovačů a tankování paliva.

Vozidla z autopůjčovny nejsou nijak reklamně polepená, takže jsou jasnou alternativou v případě, že čekáte významné hosty či obchodní partnery a chcete se před nimi vytáhnout luxusním vozem. Autopůjčovna má vynikající zkušenosti též s měsíčními a dlouhodobými pronájmy, kdy významně ušetříte a užijete si přední modely známých automobilek za výjimečné ceny.