Proč se naučit čínsky?

Máte rádi cestování a chcete objevit kouzlo Číny? Nebo si přejete zvýšit své postavení na trhu práce a ozvláštnit si životopis znalostí čínštiny? Jste odhodláni zbořit mýty o náročnosti tohoto jazyka a čínsky se naučit? Pak čtěte dále! Představíme, jak Vám v tom naše kurzy čínštiny pomohou.

Proč věnovat čas čínštině

Ovládání čínštiny otevírá dveře k jedné z nejbohatších a nejstarších kultur na světě. Tento jazyk představuje vstupní bránu k porozumění rozsáhlé a bohaté historie, tradic a myšlení Číny. Díky více než miliardě lidí kteří čínsky hovoří se Vám otevírá možnost komunikovat s obrovským počtem lidí po celém světě a rozšiřovat mezilidské vztahy i kulturní prohloubení.

Znalost čínštiny může také výrazně posílit vaše profesní vyhlídky. Vzhledem k obrovskému vlivu Číny v globální ekonomice a mezinárodním obchodě se stává schopnost mluvit čínsky stále více ceněnou dovedností v oblasti mezinárodního obchodu. Znalost čínštiny Vám tak může otevřít dveře k novým příležitostem a kariérnímu růstu.

Naučit se čínsky tak není pouze kariérní výzvou, ale také investicí do sebe sama. Znalost čínštiny Vám otevře nové perspektivy, obohatí Vaše porozumění světu a může Vám poskytnout klíč k novým příležitostem jak v profesním, tak v osobním životě.

Proč se čínsky učit s PELICANem

Jazyková škola PELICAN nasbírala za dobu své působnosti od roku 2002 mnoho zkušeností a spokojených studentů. Škola je zárukou kvalitních lektorů, kteří Vás čínsky naučí moderně a efektivně, a studium pro Vás tedy bude zábava. Navíc školu najdete hned vedle Moravského náměstí. 

Kurzy čínštiny u PELICANa

Do výuky čínštiny se u nás můžete pustit v mnoha variantách. Poskytujeme individuální kurzy čínštiny, ve kterých bude lektor k dispozici pouze Vám, a vy tak budete mít možnost zaměřit se na oblasti, které Vás nejvíce zajímají. 

Můžete si vybrat mezi 60minutovými a 90minutovými lekcemi a čas probíhání těchto lekcí bude čistě na Vaši domluvě s lektorem, který Vám bude přiřazen již do 5 dnů po odeslání přihlášky. Individuální výuka může probíhat formou prezenční i online. 

Pokud si myslíte, že individuální výuka nebude to pravé pro Vás a chcete mít pocit, že v tom nejste sami, skupinové kurzy čínštiny Vás jistě zaujmou. Naše kurzy čínštiny trvají jeden semestr, během kterého se studenti účastní 20 90minutových lekcí. Probíhají v učebnách naší jazykové školy v Brně v odpoledních a večerních hodinách i online formou. 

Máte ke studiu čínštiny nějaké doplňující dotazy? Neváhejte a napište nám na email nebo zavolejte na telefonní číslo, které najdete na webových stránkách Jazyková škola PELICAN. Pokud budete mít cestu kolem Lidické, můžete se za námi stavit rovnou osobně!