Originální osvětlení od zkušených designérů

Výrobce svítidel

Lustry a různá nástěnná či volně stojící světla vnímáme jako samozřejmost. Jednoduše zmáčkneme vypínač a prostoru dodáme život v teplých či studených odstínech žluté. Jenže co když nefandíte sériové výrobě a máte raději skutečný originál? Zapomeňte na hobby centra a nechejte si vyrobit osvětlení na míru. Ať už patříte mezi fanoušky retro stylu, vintage či moderního a industriálního provedení, specialisté na světla vám nabídnou různé varianty provedení pro absolutní spokojenost.

Bohemia-Design navrhuje, renovuje a repasuje

Česká výroba si hraje s různými možnostmi obnovy materiálů a také návrhem nových kousků. Výrobce svítidel pracuje například s Karlovarským porcelánem jako materiálem pro výrobu svítidel. Velké oblibě se těší zakázková výroba, výroba i distribuce barevných opředených kabelů v samostatných metrážích a stejně tak prodlužovací šňůry k lampičkám, lustrům či ethernetové kabely. U výroby lustru se dbá na individuální požadavky zákazníka, aby maximálně provedení vyhovovalo potřebám k užívání a samozřejmě vkusně zapadlo do celkového rázu interiéru. Na webových stránkách této vyhledávané značky najdete celou řadu inspirace pro nadčasové osvětlení v bytě, kanceláři i rodinném domku. Navrhovaný design si můžete mimo jiné užívat též v restauracích, hotelích či barech, kde zdobí svým originálním zpracováním mnoho členitých prostorů.

Dejte staré lampě nový život

Pokud vaše stará lampa doslouží, její kabel je už opotřebovaný či snad lampička má zničené stínidlo, pak se neobávejte svěřit svůj poklad do rukou zkušených designérů, kteří prodlouží životnost vašeho světla či svítidla a umožní vám užít si jeho přirozenou krásu. O nevšedním designu se můžete přesvědčit v galerii již realizovaných zakázek a inspirovat se pro vlastní bydlení či podnikání. Svět přeje originalitě, jděte proti davu a sviťte kouzelnými lustry.