Plastická chirurgie vám vrátí sebevědomí

Modelace prsu Praha

Je tu totiž pro všechny, kteří touží po zdokonalení nebo rekonstrukci svého vzhledu. Právě vnímání našeho zevnějšku má značný vliv na psychiku. Pokud jste se svou postavou nespokojení, jste si vědomi nejrůznějších defektů, může to s vaším sebevědomím velmi zamávat. Naštěstí tu je plastická chirurgie, která napraví nejen tělesné nedostatky, ale též pošramocenou psychiku.

Krásné a pevné poprsí už nebude pouhým snem

Modelace prsu Praha dopomůže ženám k vysněnému pevnému a objemnému poprsí, které bude dávat hrdě na odiv. Pokud vám ho příroda nedopřála, či jste o něj vlivem těhotenství, kojení, hubnutí, nemoci nebo stárnutí přišly, nemusíte smutnit. Existuje celá řada metod, jak ho dosáhnout. Tou nejběžnější je zvětšení poprsí za pomoci gelových silikonových implantátů. V této fázi byste měly zpozornět, neboť dbejte na jejich původ. Obloukem se vyhněte čínským produktům, a naopak dejte přednost implantátům evropské nebo americké výroby.

3 techniky zvětšení prsů

Na základě prohlídky vám lékař doporučí tu nejlepší metodu vložení implantátu. Nejčastěji je to podprsní rýhou neboli záhybem, v němž končí prso a začíná břicho. Další cestou je přes prsní dvorec, u něhož se provede poloměsíčitý řez. Poslední možností je vložení z podpaží.

Pro krásnější vzhled a jasnější pohled

Operace očních víček jsou doménou nejen žen, ale též mužů. Přebytečná kůže na víčkách totiž umí pěkně potrápit. Zejména v momentě, kdy přepadává přes zorničku oka. Plastické operace očních víček cena není nikterak závratná, a přesto vás omladí během okamžiku. Samotný zákrok totiž nepřesahuje 45 minut. Velmi dobrou zprávou je, že po korekci horních víček nemusíte dodržovat žádná zvláštní omezení. Stačí víčka pouze 2 dny chladit pytlíky černého čaje, které po vylouhování vložíte do chladničky. Samozřejmostí je po tuto dobu upustit od fyzických aktivit.