Dovolená poblíž Berounky je spojená s klidem a pohodou

Tentokrát můžete vynechat exotiku a prozkoumat blíže rodný kraj. Pokud plánujete, kam vyrazit, když budete mít několik volných dnů, nabízí se pomezí Prahy a Středočeského kraje. Poznáte díky tomu národní historii opravdu zblízka, potěšeni budou zejména ti, kteří se zajímají o období spojené s vládou lucemburské dynastie. 

Krásná místa, díky nimž si můžete užít celodenní výlety za kulturou nebo do přírody, přesně tak lze označit region, kterým protéká řeka Berounka. Římský císař Karel IV. si tento region opravdu zamiloval. Užít si jej můžete i v doprovodu rodiny. Nebo dáte přednost spíše romantice ve dvou?

Bohaté zázemí potěší náročné hosty

Dovolená je připravena pro rodinný kolektiv, jednotlivce i páry. Hotel Mlýn Karlštejn má k dispozici hned 49 lůžek, které jsou rozdělené do celkem 21 pokojů s klimatizací a veškerým moderním komfortem. 

Když vám nevyjdou plány na výlet, které mohou být v okolí hodně rozmanité, můžete využít atraktivní hotelové zázemí. Patří do něj vířivka, ale také finská sauna, nabízí se rovněž posezení u krbu, které připomene atmosféru starých časů. Nechybí ani romantický altánek nebo ostrov s grilem, připravena je také letní terasa. 

A jaké jsou možnosti výletů? Kam se můžete podívat s rodinou?

Karlštejn je ideálním cílem výletu

Jde o stavbu, kterou by měl spatřit na vlastní oči každý český občan. Karlštejn je neodmyslitelně spojený s národní historií, odhalí vám medievální architekturu v celé její kráse. 

Pochopitelně však nejde o jediný cíl výletů, které jsou v základní nabídce. Lom Velká Amerika je určen milovníkům přírody, Točník nebo Žebrák potěší fanoušky hradů, kterých je v českém prostředí opravdu hodně. Nabízí se i procházka napříč karlštejnskými vinicemi. Nebo byste si chtěli zahrát golf? Také můžete, v blízkém vyhlášeném golfovém Resortu Karlštejn.