Na koho se obrátit pro servis ventilátorů?

Při chodu ventilátoru slyšíte či pozorujete vibrace? I v tomto stavu může zařízení dále pracovat, třeba i roky. Rozhodně se tím ovšem zkracuje jeho životnost, takže jakmile máte podezření na nějakou závadu, měli byste ho dát opravit.

Na koho se však obrátit, pokud poptáváte opravy vrtulí či samotných ventilátorů? Na profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti.

Firma si pro ventilátor přijede

Opravy a servis ventilátorů nabízí například havlíčkobrodská firma Lukast, která se specializuje na elektromotory, čerpadla, ventilátory, průmyslová míchadla, bioplynové stanice a bazénová čerpadla. Za 30 let svého působení se setkali s mnoha přístroji, které se jim podařilo opravit, jistě si poradí i s vaším ventilátorem.

Velkou výhodou je, že po Vysočině si pro zařízení k opravě sami přijedou. Jste-li z větší dálky, individuálně se dohodnete. Se spoustou firem spolupracují dlouhodobě, osobní domluva a jednání jsou tedy samozřejmostí.

S jakými ventilátory a opravami si poradí?

Firma zajišťuje opravy elektrických ventilátorů, specializuje se na axiální průmyslové ventilátory, zejména v chladicích či odsávacích zařízeních, dále ventilátory v klimatizačních systémech. Na značce nezáleží, firma se sice zaměřuje na ventilátory Ziehl-Abegg a Ebm-papst, avšak poradí si i s řadou dalších značek.

Provádí opravy ventilátorů i opravy vrtulí, vyvažování vrtulí. Chápou, že závady si nevybíráte, a tak se snaží jakýkoliv problém vyřešit co nejrychleji a samozřejmě nejlevněji. Pokud oprava není možná, nebo by nebyla rentabilní, navrhnou vám pořídit raději nový ventilátor. Sami ho zajistí, spolupracují totiž se zavedenými značkami a prověřenými výrobci. Od těch odebírají také náhradní díly, takže si můžete být jistí, že používají pouze díly kvalitní. Se stejnou péčí opravují také elektromotory a čerpadla.

Více informací najdete na www.lukast.cz.