Kde nakoupit levné zlato?

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz.

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Kde nakoupit v Brně?

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Nejlepší cena na trhu

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Zlato na špici

Proč se vyplácí investovat zrovna do zlata? Protože jeho cena láme rekordy. Investorům tento drahý kov během několika posledních týdnů přinesl až nečekaně vysoké zisky. Analytici navíc očekávají další růst jeho ceny. Vydělat na něm tak můžete i vy.

Stejné slitky za různé ceny

Dodavatele investičních slitků si ale dobře prověřte. Je třeba mít na paměti, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. Na českém trhu se tak setkáte pouze se zlatými cihlami švýcarských rafinérií. A ty různí prodejci nabízí stejné slitky za zcela různé ceny.

Pozor na virtuální zlato

Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí. Rovněž se vyhněte různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte, zda nejsou vytěžené. Za své peníze požadujte zlato do svého držení.