Jaké doplňky stravy jsou nejlepší na zimu?

Máme začátek roku a ten je spojen s předsevzetími. Nejčastěji se tyto plány týkají hubnutí. Dostat se do kondice chce většina lidí, ovšem málokdo ví, že s vhodnými doplňky stravy se předsevzetí stanou snazšími. Co vám prospěje? 

Doplňky stravy na hubnutí

Samozřejmě, že vitamíny, minerály, zkrátka doplňky stravy nejsou zázračné pilulky, které by po polknutí vyfoukly větší bříško, zeštíhlely boky, zpevnily zadeček a nohy. Ale existují látky, které podpoří vaše úsilí a efekt umocní. Přejete si zhubnout? Pak vsaďte na chrom. Ten pomáhá k udržení hladiny krevního cukru, podporuje metabolismus a krotí zbytečné chutě. Díky němu si snadněji ohlídáte linii. Chrom rovněž příznivě ovlivňuje funkci nervového a imunitního systému, a také koriguje hormonální aktivity. Znáte přípravek Karnitin + Chrom? Ten je obohacen o karnitin, který je významným spalovačem tuků. Přečíst si o něm můžete na stránkách výrobce NATURVITA: http://www.naturvita.cz/cz/karnitin-chrom-cz.php. Výrobek pak můžete koupit zde: https://www.gigalekarna.cz/produkt/karnitin-chrom-tbl-50/.

Přírodní produkty pro krásu a zdraví

Co vám ještě pomůže k udržení štíhlé linie? Bezpochyby pohyb. A aby vás při sportu nic nebolelo, je dobré podpořit stav kloubů, šlach či svalů. Zejména kloubům svědčí látky jako glukosamin sulfát, chondroitin sulfát či MSM. Ty naleznete v lahvičce s nápisem Ortoprim. Pokud budete brát tyto doplňky stravy pravidelně, uvidíte, že se vaše fyzička zlepší, zmizí občasné bolesti a vy tak budete mít i větší radost z pohybu a udržování linie. Leckdo doplňky stravy podceňuje, většinou se soustředí na povrchní péči. Ve sféře kosmetiky může jít o krémy, v oblasti kondice lidé spíš myslí na sport. Tělo však potřebuje i vnitřní podporu. Mládí udrží tabletky s obsahem kolagenu, fyzičku udrží prvky, jež ochrání stav kloubů, šlach a svalů. Nezapomínejte na to ani vy.