Jak vylepšit vaši kuchyň s Tescoma?

V kuchyni můžeme strávit půl dne, nebo i pár desítek minut. A i přesto připravíme pokrmy, po nichž se strávníci budou olizovat až za ušima? Jak je to možné? 

Odpověď je snadná. Zatímco v prvním případech bude vše na našich bedrech, v případě druhém budeme většinu kuchyňských činností delegovat na chytré kuchyňské pomocníky. A těch je na trhu opravdu spousta. 

Kuchyňští pomocníci v akci

Brambory vám nastrouhá elektrický strouhač, maso namele mlýnek, chleba upeče pekárna, polévku uvaří polévkovar, hranolky i koblihy usmaží fritéza, vejce uvaří vařič vajec, a mohli bychom pokračovat. Kuchyňských pomocníků je na trhu opravdu spousta a ne každému se vejdou do kuchyně. Proto je vhodné se zaměřit hlavně na ty, které skutečně využijete. Při jejich výběru proto primárně vycházejte z činností, které v kuchyni provádíte nejčastěji, respektive z pokrmů, které nejčastěji připravujete. 

Praktický rýžovar

Mají vaši rodinní příslušníci rádi rýži? Není snad nikdo, kdo by tento univerzální pokrm neměl rád. Dobře chutná, zasytí a je i plný výživných látek. No jo, ale uvařit rýži není jen tak, i když se to na první pohled může zdát. Rýže totiž má tendenci připalovat se, proto je nezbytné ji při vaření průběžně míchat. A to znamená dvacet minut se nehnout od plotny. Těchto dvaceti minut vás ušetří rýžovar. Do něj rýži vsypete, zalijete vodou, osolíte a můžete vše věnovat přípravě jiných pokrmů. Po zhruba třiceti minutách vám přístroj zvukovým signálem oznámí, že je hotovo. A vy můžete servírovat. 

Zmrzlinovač

Léto se blíží. A k němu patří vychlazené drinky a zmrzlina. Ideálně ta domácí, tedy bez éček a konzervantů. Tu vám zase vyrobí zmrzlinovač. A spolu se zmrzlinou i sorbety a ledové koktejly. Na vás pak bude jen si lehnout do houpací sítě a plně si je vychutnat. 

Termohrnek

Máte před sebou dlouhou cestu a nechcete zbytečně utrácet za předražené nápoje na benzinových pumpách? Ani nemusíte. Nemalý peníz vám ušetří termohrnek. Ráno do něj nalijete vychlazenou šťávu, kterou můžete průběžně popíjet v průběhu dne. Ten od Tescomy totiž perfektně těsní a nápoje skutečně udržuje v požadované teplotě. To platí nejenom na ty studený, ale i teplé. Takže ho využijete i v zimě. Chytré, že?