Bojujete s podlahovým značením ve své firmě? Víme, jak na něj snadno a rychle

Bezpečnost a ochranu zdraví při práci není radno podceňovat. Nejen, že riskujete životy svých zaměstnanců, ale zároveň máte na krku pokuty, žaloby i ukončení činnosti. Jednou z důležitých maličkostí je samozřejmě správné značení podlah podle vyhlášky. Jak na něj? 

Vhodné označení vám zajistí klid 

Současná legislativa jasně definuje správné označení nebezpečných míst ve výrobních i logistických halách. To znamená, že musíte mít vhodně označené podlahy, sloupy, rampy, zábradlí i další konstrukce své firmy. Nesplníte-li tento požadavek, koledujete si o vážné problémy. Jak získáte adekvátní podlahové značení snadno a rychle?

Nejdříve musíte zvolit zkušené profesionály. Dobrým příkladem je třeba známá společnost s webovými stránkami Jaclean.cz, která se značení věnuje od roku 2016. Od té doby zrealizovala více než 17 000 zakázek v České republice, Německu, Rakousku i na Slovensku. 

Nemusíte zastavovat celý provoz 

Kvůli novému značení opravdu nemusíte dávat svým zaměstnancům dovolenou a uzavírat halu. Zmínění odborníci totiž používají technologie, které jim umožňují vytvořit 1 500–3 000 metrů denně. Dokončená označení můžete začít zatěžovat už po třech hodinách. Co se týče ceny, zaplatíte okolo pouhých 23 Kč za 1 metr čáry. Klidně si lze domluvit i realizaci během víkendu, kdy je většina vašich zaměstnanců doma. 

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov. Nejlepší tedy bude, když se podíváte na webové stránky těchto odborníků a sami si prohlédnete, co dokážou. Přece jen mají zkušenosti ze zakázek pro Škoda Auto, Volkswagen Slovakia, DHL, Aisin, CTP Invest i mnoho dalších velkých hráčů na trhu. Z toho důvodu si poradí s jakýmkoliv dalším projektem. Stačí si prohlédnout sekci „Reference“ a budete mít jasno.