Zlepšete se ve fotografování díky kurzu

foto workshop

Dnes fotí spousta lidí, kteří si myslí, že to umí. Kdekoliv a kdykoliv. Přesto si lze všimnout, jak se jednotlivé fotografie od sebe odlišují kvalitou. I vy se můžete dost zlepšit, stačí získat dostatečné znalosti a focení se ihned stane vaší nejoblíbenější činností.

Fotografem během jediného dne

I začátečníci se mohou stát velice zdatnými ve fotografování za pouhý jeden den. Stačí, aby vám někdo dobře pomohl, jak na to. Za několik hodin vám vaše zrcadlovka přijde jako nejlepší hračka na světě. Brzy pochopíte základní funkce a vytvoříte snímky, ze kterých se bude tajit dech mnohým vašim přátelům a obdivovatelům vašeho koníčku. Na kurz fotografování si vezměte papír, fotoaparát, papír, tužku, nabité baterie a prázdnou kartu do foťáku. Naučíte se spoustu věcí, například správné ostření, ovládání, vliv objektivu a ohniska, pravidla kompozice. Osvojíte si, jak jedna fotka zvládne vyprávět celý příběh, jaké se tvoří rodinná, portrétní a krajinná fotografie. A co umí blesk, druhy světla a jak se hraje se stíny a světly? To všechno a mnohé jiné vám přiblíží speciální kurz.

Jak fotit lépe než dosud

Pokud vás zajímá, jak lépe fotit, neváhejte se přihlásit do kurzu, který začne dopoledne a skončí v pozdním odpoledni. Rozpoznáte ty správné příležitosti, které stojí za to zvěčnit. K dispozici je také foto workshop, který absolvujete v exteriéru jako interaktivní výuku. Popsané funkce si okamžité vyzkoušíte v praxi. Poznáte, jak vypadá špatná a jak dobrá fotografie. Kurz uvítají začátečníci až mírně pokročilí. Dále pro všechny, kdo si pořídili nový kompakt nebo zrcadlovku. Pokud právě fotíte na AUTO, ale raději byste vyzkoušeli kreativní režimy, přihlaste se do kurzu! A třeba dosud neznáte všechny možnosti vašeho foto přístroje, avšak rádi byste odhalili, k čemu všechno slouží. Naučíte se lépe ostřit a komponovat.