Hurá na hřiště za zábavou i vzděláním

dětské houpačky

Jaro doslova vybízí k trávení volného času venku na čerstvém vzduchu. Jenže kam vyrazit, když na hřištích pro děti se povalují nedopalky cigaret a mnohdy dokonce injekční stříkačky? Strach o naše ratolesti navíc znásobují stále četnější útoky na malé děti. Proto své děti chraňte a nechejte je vyrůstat v bezpečných podmínkách. Pořiďte si domácí hřiště. Pouze tak budete mít své dítě na očích a zároveň budete vědět, že tady je vaše dítko v bezpečí.

Bezpečnost na prvním místě

Rozhodnete-li se investovat do hřiště, inspirujte se u prodejce dětských hřišť HonzíkůvHrad.cz. Tady naleznete propracovaná dětská zahradní hřiště s možností jednoduché montáže. Hřiště slibují zábavu pro děti všech věkových kategorií a díky praktickým nástavbovým prvkům rostou spolu s vašimi nejmenšími. Veškeré nabízené herní prvky jsou vždy dostupné skladem a splňují certifikaci a bezpečnostní normy ČSN EN 71. Vaše děti budou nadšené z možností zábavy. Jen si představte, jak si užijí na pískovišti! Investujete-li do zahradního domku, rázem se promění v nedobytný hrad anebo prodejnu zmrzliny. Díky velkému výběru přídavných modulů můžete dětské hřiště vylepšit o dětské houpačky, žebříky či lezecké stěny, které rozvíjí obratnost a jemnou motoriku dětí.

Skluzavka na zahradě nesmí chybět

Velmi oblíbené jsou skluzavky pro děti. Dají se použít samostatně i jako přídavný herní prvek pro vaše dětské hřiště. Skluzavka je bezpečná, vyrobená z odolného a stálobarevného materiálu a v neposlední řadě odpovídá požadované normě. Ať už doma máte tříletého rytíře nebo malou školačku princeznu, zábava na zahradě je pro každého. Hřiště jsou navíc nenáročná na údržbu a plní svou funkci prakticky po celý rok, takže máte opět důvod navíc, proč své děti vyhnat ven na zahradu. Dejte stopku telefonům a vysedávání u televize, skutečná legrace čeká venku, na sluníčku!