Vyhněte se nepříjemnostem při stavbě

půjčovna lešení

Plány na rekonstrukce a stavby mohou být mnohdy dost odvážné. Pokud se toho nakupí více, někteří kutilové preferují udělat většinu prací svépomocí, aby ušetřili za řemeslníky.

Staveniště v ohraničeném území

Je dobré vědět, že vždy tu existuje možnost si vše potřebné sehnat během chvilky. Především je vám k dispozici půjčovna lešení, protože ve výškách si jinak neporadíte, pokud nechcete riskovat vaše zdraví. Dále se nevyhnete ohraničení aktuálního staveniště, aby vám tam nikdo nepovolaný nevnikl. Efektivním a rychlým řešením je mobilní oplocení, které může kamkoliv cestovat s vámi. Jednoduše ho nejen přepravíte, ale také instalujete. Můžete se spolehnout na jeho vysokou kvalitu a dlouhou životnost, tudíž se vyplatí i pro stavební firmy, které putují z místa na místa za prací. Stačí si vybrat materiál a rozměry podle aktuální potřeby, aby mohlo být pojízdné lešení vaše na různě dlouhou dobu. Vyberete si různé sestavy, které se od sebe odlišují rozměry a pracovními podlahami v několika výškách.

pojízdné lešeníDokonalý povrch betonu snadno a rychle

Beton patří k nejvyužívanějším stavebním materiálům. Nechybí u rekonstrukcí a novostaveb různého stylu. Dokonalé betonové povrchy se docílí jen pečlivou prací a zkušenostmi, avšak výrazně k nim pomohou také všestranné bednící panelové systémy. Bednění se postará o takový povrch, aby se splnily velmi přísné normy při použitém tlaku betonové směsi do 50 kN/m2. Tyto systémy jsou tvořeny několika díly, které se mohou přesouvat pomocí jeřábu, ale lze realizovat i manipulaci ručně, protože nejtěžší díl váží do sto kilogramů.

Bednění má široké užití, například na pilíře, základy, opěrné stěny, jímky, šachty a sloupky. Jednotlivé panely se spojují klínovou spojkou, která zároveň obstará jejich srovnání a uzamknutí. Nejde o nic náročného, jelikož úplně postačí udeřit kladivem, aby vše zapadlo tam, kam se očekává.