Doplňky stravy sníží únavu a pomohou při stresu

Právě teď v zimním období je více než důležité dbát o své zdraví. Dny jsou krátké, často pochmurné a extrémně nízké venkovní teploty zatěžují lidský organismus. Venku se setkáváme nejen s metry sněhu, ale především pak se smogem a inverzí, která neprospívá našemu tělu ani mysli. Ideálním pomocníkem proti stresu či na podporu imunity jsou doplňky stravy a vybrané vitamíny. Víte, po kterém sáhnout?

doplňky stravy

Stop únavě

Zimní období je ideálním časem pro posílení organismu a odolnosti. Právě imunita dostává velmi zabrat, protože bojuje s vnějšími vlivy, častými bacily, jež se přenáší vzduchem, a v neposlední řadě přechody z přetopených místností ven do mínusových teplot. Jednoznačně by měly být zimní měsíce časem odpočinku, proto na chvíli vynechejte náročné fyzické aktivity a dopřejte tělu dostatek vitamínů a živin ze správných potravin. Pokud máte rádi potravinové doplňky, vsaďte na Graviola Plus Naturvita posilující obranyschopnost a bojující proti oxidativnímu stresu. Pravidelným užíváním tohoto doplňku stravy snížíte únavu a vyčerpání a naopak podpoříte normální funkci imunitního systému.

Hlavní složka kapsle, Graviola, pochází z Antilských ostrovů a dnes se pěstuje v tropických oblastech po celém světě. Tento stálezený keř až strom dorůstá výšky tři až osm metrů a je velmi náročný na teplo. Kromě Gravioly najdete v kapsli rovněž potřebný vitamín C a zinek, jež se podílí na zmírnění únavy a vyčerpání. Vitamín C netřeba představovat, je to kouzelný pomocník proti oxidativnímu stresu, s nímž se setkáváme prakticky každý den.

Zdraví na prvním místě

Nezapomínejte, že vaše zdraví je tím nejdůležitějším, co máte. Díky výhodnému online nákupu z pohodlí domova na www.gigalekarna.cz pořídíte skvělé doplňky stravy pro podporu imunitního systému. Pravidelné užívání kapslí s cenným obsahem účinných látek se stane vaším denním rituálem pro vaše zdraví.