Tvorba webových stránek na klíč

tvorba webů

Ať už patříte mezi ostřílené prodejce anebo ve svém oboru teprve začínáte, svůj obchod můžete podpořit také ve virtuálním světě, kde každým rokem narůstá procento nakupujících. Podpořte svůj obchod, budujte svou značku a rozšiřujte portfolio zákazníků díky novému webu! Ten by pro vás měl vždy připravovat specialista z oboru, který se může pochlubit širokou základnou spokojených zákazníků a zároveň někdo, kdo sleduje aktuální trendy a dokáže pracovat s funkcemi navíc a vytvořit perfektní vizuál podle vašich představ.

Co získáte díky novému webu?

Tvorba www stránek Plzeň probíhá na základě domluvených kroků potřebných k vytvoření dokonale přehledných a hlavně pak funkčních stránek. Nejprve je důležité představit předvýrobní analýzu, která ukáže klientovi možnosti a rezervy v jeho oboru a také vnímání jeho značky a firmy na trhu. Následuje fáze samotné výroby webu včetně sepsání textů a profesionálních fotografií, jimiž klient web vylepší a oživí. Důležitou součástí je samotné spuštění a správa stránek, k nimž se vážou moderní PPC reklamy, kontrola klíčových slov, využití SEO a další optimalizace textu a samozřejmě funkce internetu a kampaní.

Vaše webové stránky = vaše vizitka

Bohužel ještě stále existuje celá řada společností, jež si myslí, že pro jejich obor jsou funkční webové stránky nepodstatné. Statistiky ale ukazují, že většina firem už sází pouze na webovky, které postupně aktualizuje, doplňuje a vylepšuje. Vždy by ale tvorba webů měla skončit v rukách skutečného profesionála, protože pouze tak si zajistíte komplexní funkčnost a možnost webové stránky vylepšovat. Na vás zůstává zvolit vhodný a úderný název webu a jednoduše zapamatovatelný odkaz. V Plzni a blízkém okolí najdete pravého odborníka na svém místě. Ten se zaobírá firemními stránkami, soukromými weby, webovými stránkami pro různé instituce a úřady a stejně tak redesignem stávajících stránek.