Selfie tyč jako doplněk pro váš mobil

selfie tyč

Chytré telefony udělaly z obyčejných mobilních zařízení nepostradatelné pomocníky, s nimiž trávíme čas prakticky po celý den. Jsou s námi během vyřizování obchodních schůzek, plánování dovolené, placení i řešení osobních záležitostí. Saháme po nich v momentě, kdy nás přepadne dlouhá chvíle, a krátíme si čas hraním her či surfování ve virtuálním světě. Dnešní modely chytrých telefonů jsou tak výkonné, že často předčí i jiná zařízení, jako jsou kamera, fotoaparát a diktafon. To vše už dnes najdete jako běžnou součást telefonu, a můžete si tak užívat kvalitní video nahrávky i obrazové snímky. A co teprve spojíte-li telefon a selfie tyč.

Vodotěsný mobil k moři je ideál

Žádný milovník cestování a dobrodružství se neobejde bez různých doplňků. Například selfie tyč je dnes už součástí výbavy každého batůžkáře, který chce mít originální fotografie a dokonale zachycená panoramata kolem sebe. Selfie tyč přitom neslouží pouze k focení obličejů, jak její název vypovídá, naopak je skvělá v tom, že díky vzdálenosti pojme větší okolí a na fotografii se kromě vaší postavy vleze ještě dalších pár přátel a památky za vámi.

Moderní selfie tyč se ovládá velice snadno a propojení s chytrým telefonem je hračka. Jediným stisknutím tlačítka vytvoříte dokonalé obrazy a zajistíte nahrávání videa v tom správném úhlu. Vybírat můžete aktuálně hned z několika barevných variant a sladit tak tyč s obalem svého telefonu, popřípadě lze volit také z různých kvalit provedení.

Selfie-tyce

Konec natahování rukou

Vzpomínáte si ještě na dobu, kdy jste se snažili natáhnout ruku co nejdále od sebe, abyste na fotografii zvěčnili vše, co bylo původním záměrem? Jenže pokaždé někomu chyběl kus obličeje anebo byla výsledná fotka rozmazaná? Tomu všemu dejte sbohem! Investujte do kvalitní selfie tyče a užívejte si jednoduché ovládání, stabilní konstrukci a nízkou hmotnost tyče pro svůj mobilní telefon.

Sdílet článek