100% masové konzervy zpestří jídelníček vašich psů

masové konzervy pro psy

Současný trend v krmení psů jednoznačně dává do popředí granule. Ty se vyrábějí v mnoha druzích, takže vybrat si mezi nimi nemusí být tak jednoduché. Některé jsou vhodné hlavně pro štěňata, jiné pro březí a kojící fenky, další nabídnete psům seniorům. Granule se odlišují také dle velikosti plemen. Přece jen je rozdíl, jestli ji bude baštit leonberger nebo čivava.

Také krmíte psa metodou BARF?

Pokud jste nenalezli zalíbení v granulích, ale spíše dáváte přednost přirozené stravě, pak možná svého psího kamaráda krmíte metodou BARF. V takovém případě vám určitě přijdou vhod masové konzervy pro psy. Jsou výhodné a pohodlné hlavně v době dovolené, kdy je krmení zvířat složitější pobytem v cizím prostředí. Masové konzervy pro psy jsou hned připravené k servírování na psí misku. Navíc obsahují 100% maso a jsou bez barviv či konzervantů. Vaši psi dostanou tedy svoji přirozenou stravu zabalenou do konzervy.

Kvalitní chovatelské potřeby lze pořídit i levně

Chcete nakoupit chovatelské potřeby levně? Bez nich se pochopitelně neobejdete, když se poctivě věnujete chovu domácích mazlíčků. Každý pes potřebuje mít svůj vlastní pelech, psa koupete i odblešujete, krmíte, venčíte a hrajete si s ním. Na všechny tyto činnosti je nutné mít vhodné chovatelské potřeby, protože vaši práci vám v mnohém usnadňují. Stačí se jen například podívat na nabídku potřeb pro cestování se psem. Jejich sortiment je opravdu bohatý, což vám pomůže při výběru toho správného produktu pro vás.

Získávejte nové informace o chovu psů

I když máte dojem, že už všechno o chovu psů víte, stejně je pro vás dobré sledovat nejmodernější trendy. Články o chovatelství najdete v klasických časopisech, stejně jako v digitální podobě na internetu. Je dobré zajímat se o vše nové. Možná vás dokonce překvapí, kolik toho o psech ještě nevíte.