Tipy, jak vybrat hračku pro psa

Hračky pro psy

Pro radost domácích mazlíčků nebo jako odměnu za poslušnost, vyberte správnou hračku. Každý pes si chce s vámi hrát a tak ocení, když mu jednou za čas vymyslíte novou zábavu. Vyberte hračku podle toho, jaké aktivity máš váš čtyřnohý parťák nejraději. Odměnou vám bude šťastný a spokojený pes.

Hračky, které pískají

Mezi jedny z nejoblíbenějších psích hraček patří ty, které pískají. Je pravda, že takové hračky jsou velmi náročné v případě, že máte rádi klid a ticho. Vaši čtyřnozí parťáci však tyto zvukové hračky ocení. Pokud nechcete poslouchat denní pískání, tak svému domácímu mazlíčkovi dávejte hračku třeba jen na dvě nebo tři hodiny denně.

Žvýkací hračky

Další hračkou, která by rozhodně neměla chybět vašemu mazlíčkovi jsou žvýkací hračky. Ty posilují zuby, čistí dásně a přispívají ke zdravému chrupu. Hračky pro psy, které jsou žvýkací mohou být jedlé a pro rychlou spotřebu. Vybrat můžete ale také žvýkací hračky, které jsou z plastu nebo gumy a psovi vydrží delší dobu.

Interaktivní hračky pro psy

Vyzkoušet můžete také interaktivní hračky pro psy, které vašeho psa pobaví a navíc ho naučí něco nového. Vybrat si můžete různé hlavolamy a rébusy. V některých případech do hračky schováte granule nebo pamlsky a necháte vašeho mazlíčka, aby dobrotu našel.

Létající talíře

Pro venkovní aktivity jsou určené například létající talíře. Vyberte si oblíbenou barvu tak, abyste ji v lese nebo na poli dobře viděli a našli. Létajících talířů můžete mít i víc. Výhodou této hračky je široké možnosti využití. Kromě psa můžete do hry zapojit i děti, případně další členy rodiny.

Míčky na aportování

Většina psů miluje také aportování. Míčky, které můžete svým psům házet patří mezi hračky, které musíte mít. Házet můžete obyčejným tenisovým míčkem nebo pořídit míčky, které jsou přímo určené pro psy. Ty jsou mnohem odolnější a navíc jsou vyrobeny z nezávadného materiálu.

Oblíbená přetahovadla

Ve výbavě psích hraček by vám rozhodně neměla chybět ani přetahovadla. Ty vybírejte podle rasy a velikosti psa. Přetahovadlo může být z látky, gumy, případně lana nebo zapletených šňůrek.

Něco navíc

Zajímavou pomůckou je také miska pro psy proti hltání. Jídlo se tak pro psy stane i zábavou a kromě správného množství, které pes nezhltne najednou, se navíc pobaví.