Jak na femme fattale šatník

recyklace textilu

Chcete změnit svůj šatník a vnést do něj ženskost? Vyzkoušejte oblékání ve stylu femme fattale. Jedná se o elegantní, smyslné oblečení, které umí působit rafinovaně. Femme fattale znamená v překladu osudová žena. Nechte si poradit, jak být právě tou!

Úklid šatníku

Nejdříve se podívejte na svůj šatník a zhodnoťte jej kritickým okem. Vytřiďte veškeré oblečení, které už nenosíte, které je vám malé nebo naopak velké. Zajímejte se o recyklaci textilu a oblečení odneste do textilního kontejneru. Odměnou vám bude prázdné místo ve skříni k pořízení nových, modernějších kousků oblečení a dobrý skutek, že vaše oblečení ještě poslouží k dobrým účelům.

Jak najít svůj styl

K tomu, abyste mohli správně protřídit šatník, byste měli vědět, jaký je styl vašeho oblékání. Femme fattale, která zaujme nejednoho muže je hlavně o svůdnosti, rafinovanosti a umu používat ženské zbraně. Zapomeňte však na prvoplánovost nebo laciný vzhled, dbejte na kvalitní materiály, zajímavé střihy a jedinečnost.

Vystupte z davu

Nebojte se toho, že se za vámi budou lidé otáčet. O to přesně jde. Pokud máte rádi vyzývavost, tak si můžete pomoct rudou rtěnkou, případně kabelkou v syté barvě. Zajímavým nápadem je i kombinace stylů. Například romantické a gotické módy. Kousky oblečení, které se vám do tohoto stylu oblékání nehodí recyklujte. Recyklované oblečení se následně dostane k lidem, kteří jsou v nouzi a potřebují pomoct s návratem do fungujícího života.

Znaky femme fattale

Mezi hlavní znaky svůdné ženy rozhodně patří zajímavé střihy. Dejte si však pozor, aby vaše oblečení nebylo až moc odhalené. Pokud zvolíte minisukni, vyhněte se výstřihu a naopak. Vyzkoušejte například trička se spadlými rameny, různé průstřihy, případně malé černé šaty, ke kterým zvolíte vhodné doplňky, například v bílé nebo červené barvě.

Jak být přirozená

Ani u tohoto stylu oblékání byste neměli zapomínat na přirozenost. Nepřehánějte to s make-upem a vždy si pamatujte, že méně je někdy více. Pokud si nalíčíte oči kouřovými stíny, vyhněte se rudým rtům. K rudým rtům volte například jen řasenku, případně oční linky. Co se týče účesu, tak nejsvůdnější jsou rozpuštěné vlasy.

Upravenost na prvním místě

Vaše oblečení by vždy mělo být upravené, čisté a bez děr. Takto neponičené oblečení dávejte i do textilního kontejneru, při protřídění šatníku a recyklaci oblečení. Nezapomínejte ani na detaily. Vaše obuv by měla být také čistá a upravená, stejně tak kabelka, případně šperky. U žen dokáže zkazit vzhled i špatná manikúra nebo špinavé a neupravené ruce. Věnujte pozornost všemu, co by mohlo pokazit váš osobitý styl.

Sdílet článek